Білорусь та Росію накрив дефіцит упаковки - молоко вже продають у пакетах для йогуртів

Росіяни та білоруси через вплив санкцій вже почали відчувати дефіцит упаковок Tetra Pak, які не мають аналогів. Так, у Білорусі стали продавати молоко в коробках, призначених для йогурту. А в РФ у заводів Tetra Pak закінчується фарба, тому деякі виробники вирішили продавати свої товари в майже повністю білих коробках, передають Патріоти України.

"Незвичайна упаковка товару в одному з білоруських магазинів: коробка від йогурту, офіційно всередині – молоко. Про те, що це молоко, а не йогурт, написано на стікері, інформацію якого просять "вважати пріоритетною", – помітили у білоруському Telegram-каналі "Зеркало".За словами читача, у магазині незвичне впакування пояснили дефіцитом упаковки на заводі. Такі пакети виготовляє саме Tetra Pak.

А російський виробник соків та дитячого харчування "Сады Придонья" змінив дизайн упаковок – коробки тепер будуть білими, з використанням мінімальної кількості кольорів. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

"Такий дизайн – тимчасовий і вимушений захід. Через санкції виникли серйозні проблеми з поставками в нашу країну сировини та необхідних матеріалів, у тому числі деяких видів картону, спеціальних лаків та фарб. Використання меншої кількості фарб для дизайну упаковки дозволить забезпечувати безперебійне постачання продукції", – йдеться у повідомленні.

Крім того, як повідомляли росЗМІ з посиланням на свої джерела, дизайн упаковки також змінять соки "Добрий" та "Моя сім'я". Також виробники соків, морсів та вина в Росії також не виключають повної відмови від упаковки Tetra Pak та переходу на PET-тару (звичайні пластикові пляшки).

Рейтингове агентство Moody’s оголосило дефолт Росії

вівторок, 28 червень 2022, 5:38

Рейтингове агентство Moody’s повідомило про дефолт Росії внаслідок того, що інвестори не отримали виплати за двома випусками єврооблігації на суму 100 мільйонів доларів, передають Патріоти України. Відповідні виплати не надійшли на рахунки інвесторів ...

Форинт впав до рекордно низького рівня: Орбан просить допомоги в ЄС через проблеми в економіці

вівторок, 28 червень 2022, 0:52

Економіка Угорщини сповільниться в другій половині року через швидке зростання відсоткових ставок і стрімку інфляцію, передають Патріоти України. Угорський форинт упав до рекордно низького рівня по відношенню до євро. Через це прем'єр-міністру Віктору...