Білорусь та Росію накрив дефіцит упаковки - молоко вже продають у пакетах для йогуртів

Росіяни та білоруси через вплив санкцій вже почали відчувати дефіцит упаковок Tetra Pak, які не мають аналогів. Так, у Білорусі стали продавати молоко в коробках, призначених для йогурту. А в РФ у заводів Tetra Pak закінчується фарба, тому деякі виробники вирішили продавати свої товари в майже повністю білих коробках, передають Патріоти України.

"Незвичайна упаковка товару в одному з білоруських магазинів: коробка від йогурту, офіційно всередині – молоко. Про те, що це молоко, а не йогурт, написано на стікері, інформацію якого просять "вважати пріоритетною", – помітили у білоруському Telegram-каналі "Зеркало".За словами читача, у магазині незвичне впакування пояснили дефіцитом упаковки на заводі. Такі пакети виготовляє саме Tetra Pak.

А російський виробник соків та дитячого харчування "Сады Придонья" змінив дизайн упаковок – коробки тепер будуть білими, з використанням мінімальної кількості кольорів. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

"Такий дизайн – тимчасовий і вимушений захід. Через санкції виникли серйозні проблеми з поставками в нашу країну сировини та необхідних матеріалів, у тому числі деяких видів картону, спеціальних лаків та фарб. Використання меншої кількості фарб для дизайну упаковки дозволить забезпечувати безперебійне постачання продукції", – йдеться у повідомленні.

Крім того, як повідомляли росЗМІ з посиланням на свої джерела, дизайн упаковки також змінять соки "Добрий" та "Моя сім'я". Також виробники соків, морсів та вина в Росії також не виключають повної відмови від упаковки Tetra Pak та переходу на PET-тару (звичайні пластикові пляшки).

Довоєнного долара в Україні вже не буде ніколи: У Раді розповіли про майбутнє курсу валют

вівторок, 7 лютий 2023, 10:30

Курс долара в Україні вже ніколи не повернеться до рівня, який був до повномасштабного вторгнення Росії (28,7 грн/$). При цьому причин для різкої девальвації також немає, заявив глава комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гет...

Ринок оживає: В Україні збільшилася кількість вакансій у лютому - названо п'ять найбільш затребуваних фахівців

вівторок, 7 лютий 2023, 9:26

Кількість вакансій в Україні у січні 2023 року вперше з початку війни збільшилась. На фоні масових звільнень та безробіття в країні багато фахівців стали затребуваними. На сьогоднішній день знайти роботу з легкістю можуть менеджери з продажів, продавці...