Більше нагадує Rolls-Royce із сокирою у салоні: Maybach представив унікальний позашляховик (фото)

Компанія Mercedes-Benz разом з музеєм Рубелла в Майамі презентувала унікальний шоу-кар Project Maybach, повідомляють Патріоти України.

Йдеться про позашляхове електричне купе, що більше нагадує Rolls-Royce. Це - останній спільний проект штутгартської марки та американського модельєра Вірджіла Абло, який помер від раку кілька днів тому.

6-метровий шоу-кар є позашляховим двомісним електричним купе класичних пропорцій - у нього довгий капот і зміщений до корми салон. Обрубану корму в стилі ретро прикрашають пара круглих ліхтарів.

Також автомобіль оснащений захисними дугами з металевою пластиною спереду та ззаду, 8-ма світлодіодними прожекторами, розширювачами колісних арок на болтах. Зовнішній каркас безпеки одночасно виконує функції багажника.

Під прозорим капотом встановлені сонячні панелі, які в теорії дадуть декілька зайвих кілометрів пробігу. Сидіння у стилі італійських суперкарах 1970-х розкладаються горизонтально. Поруч із водієм знаходиться сокира, а з торця передньої панелі закріплений знімний ящик.


Справа Порошенка: "Притягнення до відповідальності колишніх високопосадовців - світова практика", - Снєгирьов

четвер, 27 січень 2022, 23:00

Також зауважу, що притягнення до кримінальної відповідальності колишніх чиновників, якщо для цього дійсно є підстави, – нормальна загальносвітова практика. Політичні переслідування чи боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади? Про справу Порошенка ос...

Є проблеми, але "Січ-2-30" знову вийшов на зв'язок: КБ "Південне" пояснило, що відбувається з супутником, на котрий Україна покладала стільки надій

четвер, 27 січень 2022, 22:51

Чи зможе "Січ" вийти у штатний режим роботи, розробники наразі не повідомляють. Новітній український супутник "Січ-2-30", попри проблеми, які виникли через деякий час після виходу на орбіту, тримає зв'язок із Центром космічного зв'язку України. Це підт...