"Більше не можу допустити": Протест польських перевізників на найбільшому пункті пропуску розігнав місцевий чиновник

Очільник місцевого управління Дорогуськ Войцех Сава вирішив розігнати протест перевізників на найбільшому пункті пропуску на кордоні з Україною. Про це повідомляє портал Interia, передають Патріоти України.

"Я більше не можу допустити, щоб жителі гміни (регіону) втрачали роботу", – зазначив керівник місцевого управління Войцех Сава.

За його словами, перевізники не виконують домовленості та не пропускають транспорт з небезпечними вантажами як було домовлено.

Після 13:00 учасникам офіційно повідомили, що акцію протесту було розпущено. Муніципалітет назвав дві причини – "велика небезпека для майна" і "блокування руху".

Перевізники не згодні з аргументами місцевої влади та мають намір подавати апеляцію. За інформацією Interia, акція протесту може мати й іншу форму, перевізники не виключають демонстрації у Варшаві.

Крім того, в ефірі інформаційного телемарафону заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач підтвердив, що очільник громади Дорогуська, який раніше видав дозвіл на проведення протесту, скасував це рішення і 11 грудня з другої половини дня пункт пропуску "Ягодин-Дорогуськ" було розблоковано.

"Ми вже повідомили всіх перевізників, які стояли в електронній черзі для того, щоб вони змогли під’їхати до кордону і почати перетин кордону. Наші прикордонники і митні служби запускають транспортні засоби для митного прикордонного оформлення і все має іти в нормальній процедурі", - сказав Деркач.

В Україні злетять тарифи на воду: На скільки більше доведеться платити

субота, 2 березень 2024, 11:59

На українців чекає поетапне здорожчання послуг водопостачання та водовідведення. Про це повідомив президент Асоціації водоканалів України Дмитро Новицький, передають Патріоти України. "У кожному місті - це своє питання і своя вартість. Надаються розрах...

Криваві гроші не завада? Експерт пояснив, чому поляки закуповують агропродукцію в Росії

субота, 2 березень 2024, 10:39

Влада Польщі знає, що місцеві бізнесмени закуповують агропродукцію у Росії та Білорусі, про що свідчить заява прем'єр-міністра країни Дональда Туска про можливе введення заборони на це. Втім, звинувачувати їх у тому, що польські фермери проти українськ...