Більше ніяких підробок: У Раді ухвалили важливий для споживачів закон

Окрім іншого, в законпроекті прописано, в яких випадках можна знищувати підроблені товари.

Верховна Рада ухвалила законопроект №1230, який покликаний захистити покупців від підробок. Він визначає такі поняття, як "контрафакт" і "піратські товари". Документ на засіданні в п'ятницю, 20 вересня, підтримали 255 народних депутатів. Ці зміни будуть внесені до Митного кодексу, повідомляють Патріоти України.

Згідно із законопроектом, контрафактними товарами є:

  • товари, на яких міститься позначення, яке є тотожним або схожим зі справжнім товарним знаком;
  • товари, виготовлені з порушенням права інтелектуальної власності на географічне позначення;
  • будь-які пакувальні матеріали (в тому числі упаковки, етикетки, наклейки, брошури, інструкції з експлуатації, гарантії тощо), якщо вони виготовлені з порушенням права інтелектуальної власності на торговельну марку або географічне позначення.

Також законодавці дали визначення, що таке піратські товари. "Це товари, в яких використані об’єкти авторського права і/або суміжних прав або об’єкти права інтелектуальної власності на промисловий зразок та які являють собою або містять копії, зроблені без згоди правовласника авторського права і суміжних прав або права інтелектуальної власності на промисловий зразок чи особи, уповноваженої таким правовласником у країні виробництва", – йдеться в законопроекті.

Також в законпроект прописано, в яких випадках можна знищувати підроблені товари. При цьому зазначено, що відшкодовувати витрати, пов'язані зі зберіганням і знищенням підробок, повинен їх правовласник.

Провідний символ українського виноробства: Росіяни зрівняють з землею виноградники "Массандри"

неділя, 17 листопад 2019, 20:15

Залицяння перед Путіним та Медведєвим не врятували краще виноробне підприємство Криму від катастрофи. Окупанти мають намір знищити виноградники відомого на весь світ винного заводу "Массандра". На їх місті побудують автопарковку, каже так звана голова ...

Хіти тижня. Долар пробиває дно: Експерти озвучили прогноз на тиждень

неділя, 17 листопад 2019, 19:00

Курс долара в Україні найближчого тижня, починаючи з 18 листопада, зафіксується в межах 24,2 грн/$. У п'ятницю, 18 жовтня, валюта коштувала 24,41 грн. Про це заявив аналітик Вадим Іосуб, передають Патріоти України. За його розрахунками, вартість америк...