Більше ніяких підробок: У Раді ухвалили важливий для споживачів закон

Окрім іншого, в законпроекті прописано, в яких випадках можна знищувати підроблені товари.

Верховна Рада ухвалила законопроект №1230, який покликаний захистити покупців від підробок. Він визначає такі поняття, як "контрафакт" і "піратські товари". Документ на засіданні в п'ятницю, 20 вересня, підтримали 255 народних депутатів. Ці зміни будуть внесені до Митного кодексу, повідомляють Патріоти України.

Згідно із законопроектом, контрафактними товарами є:

  • товари, на яких міститься позначення, яке є тотожним або схожим зі справжнім товарним знаком;
  • товари, виготовлені з порушенням права інтелектуальної власності на географічне позначення;
  • будь-які пакувальні матеріали (в тому числі упаковки, етикетки, наклейки, брошури, інструкції з експлуатації, гарантії тощо), якщо вони виготовлені з порушенням права інтелектуальної власності на торговельну марку або географічне позначення.

Також законодавці дали визначення, що таке піратські товари. "Це товари, в яких використані об’єкти авторського права і/або суміжних прав або об’єкти права інтелектуальної власності на промисловий зразок та які являють собою або містять копії, зроблені без згоди правовласника авторського права і суміжних прав або права інтелектуальної власності на промисловий зразок чи особи, уповноваженої таким правовласником у країні виробництва", – йдеться в законопроекті.

Також в законпроект прописано, в яких випадках можна знищувати підроблені товари. При цьому зазначено, що відшкодовувати витрати, пов'язані зі зберіганням і знищенням підробок, повинен їх правовласник.

"Чергове загострення ситуації на сході України - це неприхований тиск з боку Росії на українську владу", - Снєгирьов

вівторок, 26 травень 2020, 12:43

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню. . Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красног...

Китайці фінансувати не схотіли: Росіянам запропонують скинутися на мегапроект "Газпрому"

вівторок, 26 травень 2020, 11:59

Китайському China Development Bank запропонували оплатити 70% проекту загальною вартістю 14 млрд доларів, однак банк відмовився від "спокусливої" пропозиції. Проект «Газпрому» з будівництва газохімічного комплексу в Усть-Лузі вартістю 750 млрд рублів м...