Понад 2 тисячі компаній із Британії продовжують бізнес із країною-терористом. Ці фірми часто є прикриттям для міжнародних фінансових потоків, які ведуть до російських власників. Загальна кількість російських комерційних компаній, засновниками яких є резиденти Великої Британії, становить 2370 юросіб. Про це свідчать дані дослідження YouControl, передають Патріоти України.
HSBC Holdings, Unilever, GlaxoSmithKline, AstraZeneca, Linde, Legal & General Group та LyondellBasell Industries – компанії, які мають головний офіс у Британії та підтримують співпрацю з агресором. Однак найбільша частка британського капіталу в Росії представлена у будівництві, гуртовій торгівлі, операціях із нерухомістю, транспорті та логістиці, а також в IT.
Три британські компанії, номінальні власники російських активів із топ-20, виявилися підконтрольними росіянам:
При цьому російських компаній у Британії майже вп'ятеро більше, ніж британських у Росії.
Основні сфери діяльності британських компаній, які припинили або призупинили бізнес із Росії: бізнес-послуги, фінанси, роздрібна торгівля, харчовий пром, важка промисловість, легка промисловість, а також інжиніринг та будівництво. Продовжують бізнес із Росією у сфері охорони здоров'я, хімпрому, фінансів.
Так, більшість компаній із британськими номінальними власниками зосереджені у столиці РФ – Москві (41%). Понад сотню компаній із британським капіталом зареєстровано в Новосибірській області, Санкт-Петербурзі та Московській області.
Висока концентрація британського бізнесу в мегаполісах РФ відбиває загальний тренд, притаманний для сировинних економік. Тобто фокусування на "полюсах зростання". З іншого боку, компанії орієнтуються насамперед на сферу послуг, зазначають аналітики.
Банки Індії, яка посідає друге місце у світі серед імпортерів російської нафти, почали блокувати платежі для РФ. Проблеми з транзакціями почалися після 10 січня, коли попередня адміністрація США запровадила санкції проти нафтової галузі Росії, передают...
В Україні чинний закон передбачає цілу низку причин для скасування пенсій або навіть повернення їх до бюджету. При цьому найчастіше пенсіонерам дають 10 днів для того, щоб поновити виплату, передають Патріоти України. Так, відповідно до Закону України ...