Сальвадор, який раніше визнав біткоіни легальним платіжним засобом, зіткнувся з проблемою, оскільки Всесвітній банк відмовився допомагати країні з його впровадженням. Про це пише «Бі-бі-сі», передають Патріоти України.
Організація висловила стурбованість з приводу впливу видобутку криптовалюта на навколишнє середовище і не захотіла сприяти Сальвадору в поширенні біткоіни. Тепер країна може не встигнути визнати його у встановлений 90-денний термін. Раніше Міжнародний валютний фонд (МВФ) заявив, що зіткнувся з «макроекономічними, фінансовими і правовими проблемами» в зв'язку з переходом Сальвадора на біткоіни.
Раніше стало відомо, що згідно з текстом рішення парламенту Сальвадору, близько 70% жителів країни не мають доступу до традиційних фінансових послуг, оскільки не мають банківських рахунків. Криптовалюту вводять в обіг для того, щоб знизити цей показник, передає CNBC.
За новим законом, обмінний курс біткоїну та офіційної місцевої валюти — долару США — "буде вільно встановлюватися ринком". Окрім того, держава пропонуватиме навчання для населення, щоб люди опанували транзакції з біткоїнами.
Щороку громадяни Сальвадору, які працюють за межами країни, пересилають додому близько 6 мільярдів доларів. На думку влади, обіг біткоїнів спростить такі перекази та стане альтернативою для тих, хто не має банківських рахунків.
Зять прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана Іштван Тіборц нібито веде переговори про купівлю російського представництва австрійської групи Raiffeisen (RBI). Про це 21 лютого повідомило видання Der Standard, передають Патріоти України. Як пише видання...
В рамках майбутньої мирної угоди Росія може дозволити американським компаніям добувати корисні копалини на окупованих територіях України. Про це пише видання WSJ, передають Патріоти України. На переговорах в Ер-Ріяді була обговорена пропозиція припини...