Сальвадор, який раніше визнав біткоіни легальним платіжним засобом, зіткнувся з проблемою, оскільки Всесвітній банк відмовився допомагати країні з його впровадженням. Про це пише «Бі-бі-сі», передають Патріоти України.
Організація висловила стурбованість з приводу впливу видобутку криптовалюта на навколишнє середовище і не захотіла сприяти Сальвадору в поширенні біткоіни. Тепер країна може не встигнути визнати його у встановлений 90-денний термін. Раніше Міжнародний валютний фонд (МВФ) заявив, що зіткнувся з «макроекономічними, фінансовими і правовими проблемами» в зв'язку з переходом Сальвадора на біткоіни.
Раніше стало відомо, що згідно з текстом рішення парламенту Сальвадору, близько 70% жителів країни не мають доступу до традиційних фінансових послуг, оскільки не мають банківських рахунків. Криптовалюту вводять в обіг для того, щоб знизити цей показник, передає CNBC.
За новим законом, обмінний курс біткоїну та офіційної місцевої валюти — долару США — "буде вільно встановлюватися ринком". Окрім того, держава пропонуватиме навчання для населення, щоб люди опанували транзакції з біткоїнами.
Щороку громадяни Сальвадору, які працюють за межами країни, пересилають додому близько 6 мільярдів доларів. На думку влади, обіг біткоїнів спростить такі перекази та стане альтернативою для тих, хто не має банківських рахунків.
Більшість українців регулярно здійснюють банківські перекази з картки на картку. Однак, згідно з Податковим кодексом, такі перекази вважаються доходами і в багатьох випадках підлягають оподаткуванню. Який розмір податку на карткові перекази, передають ...
Українські пенсіонери зобов'язані впродовж 10 днів після низки змін повідомити про них Пенсійний фонд. Наприклад, працевлаштування чи звільнення з роботи. Без такого повідомлення може бути виплачена зайва сума, яку потім зобов'яжуть повернути в бюджет ...