У разі прояву інтересу до криптовалюти з боку інвесторів курс біткоїна може злетіти в 10 разів.
Такий прогноз озвучила засновниця і генеральний директор інвестиційної компанії Ark Invest Кеті Вуд, повідомляє CNBC, зазначають Патріоти України.
На думку експерта, біткоїн злетить в ціні, коли інституційні інвестори, включаючи інвестфонди, банки та страхові компанії вкладуть хоча б незначну частку своїх коштів в криптовалюту.
За її словами, інституційні інвестори віддають перевагу двом найбільшим криптовалютам - біткоїну та ефіру.
"Інституційні менеджери мають шукати нові класи активів, що розвиваються, з низькою кореляцією. Це ключ до диверсифікації та Святий Грааль з точки зору розподілу активів", - підкреслює Вуд.
Згідно з даними кріптовалютної біржі WhiteBIT, станом на 12 грудня один токен торгувався на рівні $49,6 тис.
Як зазначає видання, оскільки криптовалюта є вкрай волатильним активом, всі інвестиції робляться виключно на свій страх і ризик.
6 жовтня 2021 року Володимир Зеленський відмовився підписувати прийнятий Верховною Радою "закон про біткоїн". Президенту не сподобалася нинішня редакція документа - він хоче, щоб нардепи внесли в нього поправки.
Законопроект "про віртуальні активи" (№3637) був внесений до Верховної Ради 11 липня 2020 року. Він дозволить власникам таких активів обмінювати їх і вносити в декларацію. Міжнародні кріптокомпанії зможуть зареєструвати бізнес в країні. Україна - одна з лідерів по використанню криптовалюта у світі, проте весь оборот знаходиться в тіні.
Глава Мінцифри Михайло Федоров тоді пояснював, що закон дозволить упорядкувати ринок криптовалюти, і запевняв, що вже скоро кріптобіржі зможуть офіційно працювати в українській юрисдикції, а розвиток нової індустрії приверне інвестиції в державу.
При цьому в Нацбанку виключили можливість присвоєння віртуальним активам статусу платіжного засобу.
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...
Шведський економіст та дипломат Андерс Аслунд вважає, що Росія може вичерпати свої ліквідні фінансові резерви до осені 2025 року. Це потенційно може призвести до фінансової кризи, передають Патріоти України. Як пояснює видання MSN, Аслунд зазначає, що ...