​Біткоїни не тхнуть: Криптовалюту почали вже майнити з… лайна

Філіп Хьюз (в центрі)

Британський фермер Філіп Хьюз почав видобувати криптовалюту за допомогою енергії, котру отримує завдяки спалюванню гною, повідомляють Патріоти України з посиланням на BBC News.

Чоловік прогнав сировину через анаеробні дігестори. Це пристрій добуває електрику в наслідок спалювання метану, котрий виокремлюється з екскрементів.

Потім енергія ділиться на два потоки. Дві третини йде на живлення самої ферми і автопарку. Частина, що залишилася забезпечує електроенергією майнінгові установки. Фермер видобуває Ethereum. Він також почав здавати в оренду свою установку, щоб не простоювала, сусідам, які мають аналогічну сировину.

За словами Хьюза, йому дзвонили інші фермери, зацікавлені в проекті. Фермер наголосив, що «управляти комп'ютером набагато простіше, ніж стадом корів або овець».

Водіям приготуватися: Мінекономіки підвищило граничні ціни на бензини і дизпаливо

четвер, 24 червень 2021, 11:15

Міністерство економіки України оприлюднило середню вартість бензинів в розмірі 25,84 грн/літр і дизпалива - 22,23 грн/літр для розрахунку граничної ціни реалізації пального на АЗС на період з 24 червня по 3 липня, передають Патріоти України. "На підст...

В Україні підвищать тарифи на електроенергію багатим і знизить бідним: Як будемо платити

четвер, 24 червень 2021, 8:28

Логіка рішення така - багаті сім'ї, у яких багато електроприладів, повинні платити за реальною вартістю, а бідні зможуть скористатися субсидією. В Україні вже з 1 липня переглянуть тарифи на електроенергію. За різними оцінками, для тих сімей, які викор...