Блокування кордону з Польщею: Заступник міністра аграрної політики назвав нову проблему

Через польських перевізників, які уже тривалий час блокують пропускні пункти на кордоні з Україною, почалися проблеми з постачання пального до України. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства Маркіян Дмитрасевич, передають Патріоти України.

За його словами, перетин польського кордону для українських вантажівок фактично заблокований, в середньому проїжджає одна вантажівка на годину щодня. “Зрозуміло, це зменшує рівень нашого експорту продовольчого”, - зауважив заступник аграрного міністра.

Маркіян Дмитрасевич зазначив, що Україна має можливість використовувати залізничні шляхи, а також один з основних торговельних шляхів – через Дунай, але це не рятує ситуацію. “Ми вже бачимо проблеми з таким важливим постачанням, як, наприклад, палива до України. Це теж треба враховувати", - наголосив він.

ПриватБанк заблокував рахунок клієнта через один переказ - картку можуть розблокувати після суду

понеділок, 27 травень 2024, 17:25

Клієнт ПриватБанку поскаржився на те, що після продажу криптовалюти на одній із найпопулярніших бірж його рахунок заблокували. Виявилося, що він провів угоду із шахраєм. Тепер ПриватБанк розблокує рахунок лише за рішенням суду чи після розслідування пр...

Тисячі українців залишили Німеччину: Стало відомо, скільки біженців лишається в країні

понеділок, 27 травень 2024, 14:44

Попри те що у 2023 році кількість зареєстрованих шукачів захисту в Німеччині збільшилася, українців серед них поменшало. Протягом року українців, які шукають захист у Німеччині, поменшало на 3%. Згідно з даними Німецької федеральної служби статистики (...