Блокування середньоазійського трафіку, або Наша відповідь на "Північний потік-2": Україна готова подати новий позов на "Газпром"

У Путіна сподіваються залишити українську "трубу" пустою і цим вбити не лише транзитні мільярди доларів для Києва, але і залишити українських споживачів геть без блакитного палива

Україна готова подати позов на Газпром в міжнародний арбітраж через блокування транзиту газу з Центральної Азії, зазначають Патріоти України.

"Йдеться про десятки мільярдів кубічних метрів. Газ з Центральної Азії сам по собі може заповнити всю українську газотранспортну систему", - сказав в інтерв'ю Financial Times голова правління Нафтогазу Юрій Вітренко.

Він повідомив, що Нафтогаз готує офіційні запити на отримання дозволу на транспортування газу трубопроводами Газпрому. Цей процес може зайняти місяці.

"Якщо Газпром скаже "ні", то наступним кроком буде скарга до Європейської комісії та арбітраж", - додав Вітренко. Цей судовий процес може затягнутися на роки.

Нафтогаз продовжує документувати зловживання Газпромом домінуючим становищем на газовому ринку. У майбутньому планують подати скаргу на це.


Що буде з гривнею 2025 року, якщо триватиме активна війна: У НБУ озвучили прогноз

п’ятниця, 12 липень 2024, 21:35

Радник голови НБУ Юрій Городніченко відповів, яким бачить рух курсу гривні до кінця 2024 і 2025 року в разі продовження активної фази війни. Про це Городніченко сказав у інтерв’ю виданню "РБК-Україна". За словами радника голови НБУ, невідомо, на яких п...

Проблеми накривають ринок: Українці збираються масово звільнятись - чим незадоволена більшість і чи перерахують зарплати

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:00

В Україні, як показують результати опитувань, більшість працівників незадоволені своїми зарплатами та планують звільнятись, коли буде така нагода, передають Патріоти України. І хоча зарплати значно зростають через дефіцит кадрів, вони все ж не задовол...