Блокування середньоазійського трафіку, або Наша відповідь на "Північний потік-2": Україна готова подати новий позов на "Газпром"

У Путіна сподіваються залишити українську "трубу" пустою і цим вбити не лише транзитні мільярди доларів для Києва, але і залишити українських споживачів геть без блакитного палива

Україна готова подати позов на Газпром в міжнародний арбітраж через блокування транзиту газу з Центральної Азії, зазначають Патріоти України.

"Йдеться про десятки мільярдів кубічних метрів. Газ з Центральної Азії сам по собі може заповнити всю українську газотранспортну систему", - сказав в інтерв'ю Financial Times голова правління Нафтогазу Юрій Вітренко.

Він повідомив, що Нафтогаз готує офіційні запити на отримання дозволу на транспортування газу трубопроводами Газпрому. Цей процес може зайняти місяці.

"Якщо Газпром скаже "ні", то наступним кроком буде скарга до Європейської комісії та арбітраж", - додав Вітренко. Цей судовий процес може затягнутися на роки.

Нафтогаз продовжує документувати зловживання Газпромом домінуючим становищем на газовому ринку. У майбутньому планують подати скаргу на це.


Рогозін обіцяє росіянам нове космічне "Велічіє": Роскосмос збирається побудувати нову орбітальну космічну станцію

субота, 31 липень 2021, 17:22

Чи вистачить комічній галузі Росії, що невпинно деградує, кваліфікованих кадрів, збережених технологій, а також фінансування для амбітного проекту, покаже час. Росія створить нову орбітальну космічну станцію, яка прийде на зміну МКС. Відповідне рішення...

З архіву ПУ. Українців чекають три складних роки: Озвучено прогноз, якими будуть зарплати, пенсії та ціни

п’ятниця, 30 липень 2021, 20:00

В Україні прискориться зростання цін, зарплати ледь покриють інфляцію, а економіка повернеться до докризового рівня лише через кілька років. Такий прогноз затвердив Кабінет міністрів на засіданні 29 липня 2020 року. Про те, що буде із зарплатами, цінам...