Бо росіяни "зовсім знахабніли": Білорусь перекриє нафтопровід "Дружба"

Віце-прем’єр Білорусі Ігор Петришенко зазначив, що нафтопровід потрібно було закрити на регламентні ремонтні роботи ще півтора року тому.

Олександр Лукашенко. Фото: РБК.

Нафтопровід «Дружба», що проходить через Білорусь, по якому російська нафта поставляється на захід, може бути закритий на ремонт. З відповідною пропозицією виступив віце-прем’єр Білорусі Ігор Петришенко, передають Патріоти України.

За його словами, цей трубопровід «функціонує, але потребує додаткового регламентного обслуговування», так як експлуатується вже давно. Петришенко також зазначив, що нафтопровід «Дружба» потрібно було закрити на регламентні ремонтні роботи ще півтора року тому.

Віце-прем’єр додав, що в той час було прийнято рішення проводити ремонт, не перекриваючи трубопровід, проте зараз, у зв’язку з підходами, пов’язаними з екологією, елементами зеленої економіки зробити це неможливо. Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Москва, яка регулярно обмежує експорт продуктів з Білорусі, просто знахабніла.

“Якщо потрібно поставити на ремонт нафтопроводи та нафтопродуктопроводи, які йдуть через Білорусь, ставте і ремонтуйте. Тому що те добро, яке ми робимо для Російської Федерації, воно нам постійно обертається злом. Там вже знахабніли до такого ступеня, що починають нам викручувати руки”, – сказав білоруський лідер.

Не такі вже й "друзі": Китай різко скоротив експорт технологій у РФ на тлі санкцій США, - The Washington Post

середа, 18 травень 2022, 14:08

Китай вдвічі скоротив експорт технологій до Російської Федерації після введення санкцій урядом США. Міністр торгівлі США Джина Раймондо вважає, що Пекін насторожений щодо порушення торгових заборон. Про це пише The Washington Post, передають Патріоти У...

Дефіцит палива і переплата у 50-100 разів за кілометр підштовхують 'революцію': В Україні шалено зріс попит на електромобілі

середа, 18 травень 2022, 13:36

Через брак пального та черги на заправках України лише за кілька тижнів попит на недорогі електрокари виріс більше ніж у 35 разів. За кілька тижнів гострого дефіциту пального та довжелезних черг на АЗС чимало українців замислилися про перехід на електр...