Бо росіяни "зовсім знахабніли": Білорусь перекриє нафтопровід "Дружба"

Віце-прем’єр Білорусі Ігор Петришенко зазначив, що нафтопровід потрібно було закрити на регламентні ремонтні роботи ще півтора року тому.

Олександр Лукашенко. Фото: РБК.

Нафтопровід «Дружба», що проходить через Білорусь, по якому російська нафта поставляється на захід, може бути закритий на ремонт. З відповідною пропозицією виступив віце-прем’єр Білорусі Ігор Петришенко, передають Патріоти України.

За його словами, цей трубопровід «функціонує, але потребує додаткового регламентного обслуговування», так як експлуатується вже давно. Петришенко також зазначив, що нафтопровід «Дружба» потрібно було закрити на регламентні ремонтні роботи ще півтора року тому.

Віце-прем’єр додав, що в той час було прийнято рішення проводити ремонт, не перекриваючи трубопровід, проте зараз, у зв’язку з підходами, пов’язаними з екологією, елементами зеленої економіки зробити це неможливо. Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Москва, яка регулярно обмежує експорт продуктів з Білорусі, просто знахабніла.

“Якщо потрібно поставити на ремонт нафтопроводи та нафтопродуктопроводи, які йдуть через Білорусь, ставте і ремонтуйте. Тому що те добро, яке ми робимо для Російської Федерації, воно нам постійно обертається злом. Там вже знахабніли до такого ступеня, що починають нам викручувати руки”, – сказав білоруський лідер.

Занадто дороге задоволення: Росіяни не зможуть пересісти на китайські автомобілі - Reuters

субота, 25 березень 2023, 18:52

На тлі масових антиросійських санкцій, введених у зв'язку з вторгненням РФ в Україну, росіяни скаржаться на неможливість перейти на автомобілі китайського виробництва, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuters, ціни на китайські автомобілі вияв...

У Росії закінчуються гроші, вже влітку не буде чим покривати дефіцит бюджету, - економіст

субота, 25 березень 2023, 17:30

У Росії через високий дефіцит Фонд добробуту може закінчитися вже цього літа. Можливості покриття бюджетної діри скорочуються. Про це розповів виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин. За його словами, в росіян обмежені можливо...