Бо росіяни "зовсім знахабніли": Білорусь перекриє нафтопровід "Дружба"

Віце-прем’єр Білорусі Ігор Петришенко зазначив, що нафтопровід потрібно було закрити на регламентні ремонтні роботи ще півтора року тому.

Олександр Лукашенко. Фото: РБК.

Нафтопровід «Дружба», що проходить через Білорусь, по якому російська нафта поставляється на захід, може бути закритий на ремонт. З відповідною пропозицією виступив віце-прем’єр Білорусі Ігор Петришенко, передають Патріоти України.

За його словами, цей трубопровід «функціонує, але потребує додаткового регламентного обслуговування», так як експлуатується вже давно. Петришенко також зазначив, що нафтопровід «Дружба» потрібно було закрити на регламентні ремонтні роботи ще півтора року тому.

Віце-прем’єр додав, що в той час було прийнято рішення проводити ремонт, не перекриваючи трубопровід, проте зараз, у зв’язку з підходами, пов’язаними з екологією, елементами зеленої економіки зробити це неможливо. Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Москва, яка регулярно обмежує експорт продуктів з Білорусі, просто знахабніла.

“Якщо потрібно поставити на ремонт нафтопроводи та нафтопродуктопроводи, які йдуть через Білорусь, ставте і ремонтуйте. Тому що те добро, яке ми робимо для Російської Федерації, воно нам постійно обертається злом. Там вже знахабніли до такого ступеня, що починають нам викручувати руки”, – сказав білоруський лідер.

Хіти тижня. В Україні підвищать пенсійний вік через кілька місяців: Що треба знати і до чого готуватися

четвер, 20 лютий 2020, 12:00

В Україні до 1 квітня 2020 року пенсійний вік для жінок - 59 років, а вже з 1 квітня –-59 років і 6 місяців. Таке нововведення передбачене в рамках ухваленого ще 9 років тому поетапного ускладнення умов виходу на заслужений відпочинок для українок, пер...

Долар і євро дорожчають: Свіжий курс валют в Україні на 20 лютого

четвер, 20 лютий 2020, 8:55

В Україні курс долара в четвер, 20 лютого, піднявся на 5 копійок. Зокрема, середній курс гривні до американської валюти в продажу був встановлений на рівні 24,53 грн/$. Про це свідчать дані банківських установ, передають Патріоти України. Водночас сере...