Бо росіяни "зовсім знахабніли": Білорусь перекриє нафтопровід "Дружба"

Віце-прем’єр Білорусі Ігор Петришенко зазначив, що нафтопровід потрібно було закрити на регламентні ремонтні роботи ще півтора року тому.

Олександр Лукашенко. Фото: РБК.

Нафтопровід «Дружба», що проходить через Білорусь, по якому російська нафта поставляється на захід, може бути закритий на ремонт. З відповідною пропозицією виступив віце-прем’єр Білорусі Ігор Петришенко, передають Патріоти України.

За його словами, цей трубопровід «функціонує, але потребує додаткового регламентного обслуговування», так як експлуатується вже давно. Петришенко також зазначив, що нафтопровід «Дружба» потрібно було закрити на регламентні ремонтні роботи ще півтора року тому.

Віце-прем’єр додав, що в той час було прийнято рішення проводити ремонт, не перекриваючи трубопровід, проте зараз, у зв’язку з підходами, пов’язаними з екологією, елементами зеленої економіки зробити це неможливо. Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Москва, яка регулярно обмежує експорт продуктів з Білорусі, просто знахабніла.

“Якщо потрібно поставити на ремонт нафтопроводи та нафтопродуктопроводи, які йдуть через Білорусь, ставте і ремонтуйте. Тому що те добро, яке ми робимо для Російської Федерації, воно нам постійно обертається злом. Там вже знахабніли до такого ступеня, що починають нам викручувати руки”, – сказав білоруський лідер.

Хіти тижня. "Зеніт" - то вже минуле: У КБ "Південне" створюють нову ракету-носій

субота, 21 вересень 2019, 15:00

​Напередодні 28-го Дня Незалежності український флагман ракетобудування КБ «Південне» провів випробування ракети-носія «Циклон-4». Однак це не всі сюрпризи, які готує світу космічна Україна найближчим часом. З кожним роком українська держава потроху по...

Шок для ринку: Долар продовжує падіння до гривні

субота, 21 вересень 2019, 11:07

Ринкові фактори для зміцнення гривні вичерпано, однак потужні гравці все ще грають на пониження, готуючи неминучу хвилю протилежного напрямку. От тільки втрати держбюджету від мита, а також від'ємного сальдо торгового балансу ніхто не повернить. В Укра...