Бразилія та Аргентина планують створити спільну валюту

Бразилія та Аргентина збираються оголосити про початок підготовчої роботи над створенням спільної валюти для економічного підсилення регіону, повідомляє Financial Times.

План створення спільної валюти дві найбільші економіки Південної Америки обговорять на саміті в Буенос-Айресі. Початкова увага буде зосереджена на тому, як нова валюта, яку Бразилія пропонує назвати "сюр" (південь), може сприяти регіональній торгівлі та зменшити залежність від долара.

Міністр економіки Аргентини Серхіо Масса, підтвердив, що долучитись до проєкту також запропонують іншим країнам регіону.

За оцінками FT, валютний союз, який охопив би всю Латинську Америку, становив би близько 5% світового ВВП. Для порівняння найбільший у світі валютний союз, євро, охоплює близько 14% світового ВВП у доларовому еквіваленті.

Індексація пенсій 2023: Яка категорія українців може отримати понад 4 тисячі виплати та надбавку

середа, 22 березень 2023, 18:23

Навесні Кабінет міністрів проведе індексацію пенсій. Серед категорії, якої торкнуться зміни, - це учасники бойових дій. Вони мають право на доплату в розмірі 523,25 грн. Водночас загальний розмір пенсії такого громадянина не може бути меншим 4395,3 грн...

Відчутний удар по кишені! В Україні зростуть тарифи на газ, опалення та гарячу воду - названо терміни

середа, 22 березень 2023, 14:30

Комунальні тарифи в Україні, незважаючи на мораторій, незабаром зростуть. Крім електроенергії, подорожчають також газ, гаряча вода та опалення. Споживачів уже попереджають, що ціни можуть зрости у 2-4 рази, передають Патріоти України. Голова Спілки спо...