Буде прогнозувати курс? Нацбанк Румунії взяв на роботу відому астрологиню

Відома в Румунії 64-річна астрологиня Мінерва (справжнє ім’я - Ґабріела Діма) отримала посаду в Національному банку країни. Про це повідомляє HotNews.ro, передають Патріоти України.

Про свою нову роботу “Мінерва” розповіла в подкасті музиканту Даміану Драґічі ще наприкінці липня. "Зараз у мене виконавча посада, я працюю в Національному банку. На жаль, я більше не маю права гадати на кулі, але це нічого не означає, бо в мене все ще була ідея зробити подкаст”, – розповіла вона.

У Національному банку Румунії підтвердили HotNews.ro, що астрологиня справді там працює “у відділі технічного обслуговування”. Мінерва почала займатися астрологією ще з 14-річного віку. За даними ЗМІ, Ґабріела Діма має дипломи з права, акторської майстерності та психології.

Росіяни можуть радіти "досягненню": ЄС може відключити останній великий банк РФ від SWIFT - Bloomberg

субота, 24 вересень 2022, 22:15

У Євросоюзі розглядають нове посилення фінансових санкцій проти Російської Федерації, інформують Патріоти України. Як повідомляє Bloomberg з посиланням на дипломатів, знайомих з ситуацією, останній великий державний банк РФ можуть відключити від міжнар...

Інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи у Польщі зріс на 600% за два дні, але їх наймати не хочуть

субота, 24 вересень 2022, 17:28

Інтерес росіян до роботи у Польщі зріс на 600% після оголошення мобілізації. Польські рекрутери не прагнуть наймати громадян РФ із солідарності з Україною, передають Патріоти України. За останні два дні інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи в ...