Мобільний оператор Vodafone вирішив підвищити тарифи на зв'язок, а також ввести плату за використання популярного месенджера Telegram. Зміни чекають на абонентів з 10 лютого.Йдеться про тарифні плани, які можна підключити за умов передоплати. Контрактні плани також зміняться, але не так відчутно, передають Патріоти України.
SuperNet Start подорожчає з 145 до 175 грн на місяць. Оператор пообіцяв більше за ці гроші, обсяг трафіку збільшиться з 10 до 15 Гб. Якщо тариф проплачено на півроку чи рік заздалегідь, його вартість не зміниться, а бонуси зростуть.
Клієнти зможуть і надалі використовувати Online PASS. До нього додаються Coursera та Duolingo. Проте Telegram виключать із безкоштовних додатків – за використання месенджера передбачено плату згідно з пакетом послуг.
SuperNet Pro замість 205 коштуватиме 245 грн/місяць. Абонентам буде доступно з 25 до 30 Гб. Додаються Coursera та Duolingo, Canva та Reddit. До цього тарифного плану також не входитиме безкоштовний Telegram.
SuperNet Unlim зросте у ціні на 60 грн – вартість підвищиться з 300 до 360 грн/місяць. Об'єм швидкісного інтернету на максимальній швидкості зросте з 50 до 60 Гб, а далі – 0,8 Мбіт/с. При підключенні "року без абонплат" тариф дорожчати не буде, а бонусів стане більше.
Користувачі Joice платитимуть уже не 145, а 170 грн на місяць. Вартість з послугою Joice MAXXX становитиме 185 грн. Учасники акції "Онлайн-опір" зможуть користуватися тарифом без змін – по 135 грн до закінчення акції, а потім – за 185 грн на місяць.
У компанії Vodafone пояснили непопулярне рішення щодо підвищення тарифної плати. Зазначено, що собівартість послуг зростає, але це складно впливати. При цьому представники компанії намагаються забезпечувати якісний зв'язок та вкладають кошти у розвиток мережі
Україна планує створити фінансовий буфер в розмірі 10,1 млрд доларів на випадок негативного сценарію. А також розділить на три частини зовнішнє фінансування від країн G7 за механізмом ERA, яке виділяють коштом заморожених російських активів. Про це йде...
При наявній базі Україна може виробляти десь 21,8 млрд кубів на рік цього чистого біоресурсу, в цій цифрі більше 90% припадає на рослинну сировину. При належному розвитку тваринництва обсяги можуть бути набагато більшими. На початку 2025 року українськ...