
Президент США Дональд Трамп відклав введення 25% мита на імпорт автомобілів та комплектуючих з Мексики та Китаю до 2 квітня. Це рішення може суттєво вплинути на європейських автовиробників та глобальний ринок. Про це пише In korr, передають Патріоти України.
Голова Альянсу автомобільних інновацій Джон Боцелла заявив, що ці мита зачеплять усіх виробників авто, оскільки імпорт із Канади та Мексики є ключовою частиною виробничого ланцюга. Він зазначив, що ціни на деякі моделі можуть зрости до 25%, що призведе до їхньої меншої доступності.
Олег Омельницький, керівник компанії Autoconsulting, вважає, що нові правила вплинуть і на український ринок. За його словами, можливі два сценарії:
Експерти наголошують, що ці митні обмеження можуть порушити налагоджену систему виробництва авто в Північній Америці. Багато міжнародних компаній мають заводи в Мексиці та Канаді, звідки постачають продукцію до США. Тепер їм доведеться переглядати логістичні процеси та виробничу модель, що може зайняти багато часу.
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...