
Президент США Дональд Трамп відклав введення 25% мита на імпорт автомобілів та комплектуючих з Мексики та Китаю до 2 квітня. Це рішення може суттєво вплинути на європейських автовиробників та глобальний ринок. Про це пише In korr, передають Патріоти України.
Голова Альянсу автомобільних інновацій Джон Боцелла заявив, що ці мита зачеплять усіх виробників авто, оскільки імпорт із Канади та Мексики є ключовою частиною виробничого ланцюга. Він зазначив, що ціни на деякі моделі можуть зрости до 25%, що призведе до їхньої меншої доступності.
Олег Омельницький, керівник компанії Autoconsulting, вважає, що нові правила вплинуть і на український ринок. За його словами, можливі два сценарії:
Експерти наголошують, що ці митні обмеження можуть порушити налагоджену систему виробництва авто в Північній Америці. Багато міжнародних компаній мають заводи в Мексиці та Канаді, звідки постачають продукцію до США. Тепер їм доведеться переглядати логістичні процеси та виробничу модель, що може зайняти багато часу.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...