Будівництво найдовшої стіни, надрукованої на 3D-принтері, завершили в Китаї (відео)

Перша в світі набережна довжиною 500 метрів надрукована на 3D-принтері в китайському Сучжоу, розташованому недалеко від Шанхая. Стіна складається з окремих модулів, які забезпечують берегу захист від сильної течії річки.

Зростання рівня води в річці може призвести до небажаних наслідків для прибережних територій - ерозії, заболочування низин, забруднення водоносного шару і сільськогосподарських угідь, руйнує місця проживання птахів, рослин і риб. Для протидії воді будують спеціальні природоохоронні берегові лінії, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Зазвичай для зведення таких споруд використовують бетон або спеціальну цеглу. Хоча такі рішення мають достатню міцність і забезпечують необхідний захист, вони вимагають значних коштів і часу. Крім того, земляні роботи і закладка фундаменту можуть порушити екосистему річки і привести до появи нових проблем.
3D-друк дозволяє виготовляти берегові конструкції, які слідують руху річок, захищають землі від ерозії і при цьому не завдають шкоди місцевій флорі і фауні.

Шанхайська компанія Winsun Building Technology розробила і виготовила на 3D-принтерах бетонні модулі, які відповідають усім вимогам, що пред'являються до надійних і безпечних берегових ліній. Крім того, їх дизайн, запозичений з національних візерунків, дозволяє вирощувати на набережній радуючі око рослини. 500-метрова стіна встановлена вздовж течії річки Сучжоухе в провінції Цзянсу.

Українське "завтра": Польща назвала дату закриття всіх своїх вугільних шахт

п’ятниця, 25 вересень 2020, 22:44

Переговори між урядом і профспілками шахтарів тривали кілька днів і тепер угоду передадуть до Єврокомісії. Зазначається, що переговори між урядом і профспілками тривали кілька днів і тепер угоду передадуть до Єврокомісії. Глава профспілки «Солідарність...

Розтягали потихеньку: У Держави пропали, невідомо коли, мільйони гектарів земель

п’ятниця, 25 вересень 2020, 22:17

Також Лещенко заявив, що щодо відповідальних за державну інвентаризацію, яка визначила такі площі, вже відкрито кримінальне провадження, про яке він детальніше розповість згодом. . Експерти КШЕ підрахували, що тільки по безоплатній приватизації в місяц...