Зазначається, що після відмови швейцарської компанії Allseas продовжити будівництво через санкції, затверджені в США, у Росії виникла проблема з трубоукладкою.
Корабель "Фортуна", який міг би продовжити будувати "Північний потік-2", не може використовуватися в територіальних водах Данії. Цей корабель має необхідне обладнання і потенційно міг би добудувати трубопровід, проте виданий Данією дозвіл на будівництво трубопроводу передбачає, що кораблі повинні мати систему динамічного позиціонування, якої у "Фортуни" немає.
Єдиний російський корабель, який міг би продовжити будівництво "Північного потоку-2" не боячись санкцій США - судно "Академік Черський". Цей корабель росіяни використовували для прокладки трубопроводів в арктичних водах. Однак поки судно перебуває на Далекому Сході Росії, а для того, щоб продовжити будівництво "Північного потоку-2" у водах Данії йому потрібно буде плисти близько 2 місяців. Крім того його ще треба доналаштувати під роботу з трубами іншого діаметру.
Раніше президент США Дональд Трамп схвалив затверджений Конгресом і Сенатом пакет санкцій проти компаній, що беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2". Зокрема, штрафні заходи передбачають заборону на в'їзд у США. Крім того, будь-яка власність компаній, що є на території Сполучених Штатів, буде заморожена.
Російська влада готується різко підвищити для населення тарифи на газ, електроенергію та інші комунальні послуги. Про це свідчить оновлений макроекономічний прогноз уряду РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Згідно з докумен...
Мінфін Росії підвищив прогноз дефіциту бюджету на 2025 рік до 1,7% від ВВП з раніше очікуваних 0,5% на тлі побоювань тривалого періоду низьких цін на нафту і газ. Прогноз за доходами від нафти і газу було знижено на 24% до 8,32 трлн рублів (101,47 млрд...