Будні "наддержави": У Росії вибухнув магістральний газопровід

Газопровід "Ямбург — Поволжя" належить ТОВ "Газпром трансгаз Югорськ".

Магістральний газопровід "Ямбург - Поволжя". Фото: spetsgazavtotrans.gazprom.ru.

У понеділок, 6 травня, на Уралі, в Свердловській області, загорівся магістральному газопровід "Ямбург — Поволжя". Стався розрив і подальше за цим загоряння. Про це йдеться в повідомленні ситуаційно-аналітичного центру Міненерго Росії, передають Патріоти України.

Інцидент стався в 18:47 на 1 161-м км газопроводу недалеко від міста Івдель. "Постраждалих немає. Обмеження подачі газу споживачам немає", — йдеться в повідомленні.

Газопровід "Ямбург — Поволжя" належить ТОВ "Газпром трансгаз Югорськ". У компанії підтвердили інцидент, також додавши, що постраждалих немає. "Газ подається по альтернативних маршрутах. Підрозділи ТОВ "Газпром трансгаз Югорськ" ведуть підготовку до проведення відновлювальних робіт", — уточнили в компанії.

У регіональному МНС уточнили, що розрив газопроводу стався в 26 кілометрах від селища Пелим. "Подача газу на пошкодженій ділянці автоматично припинена, відбувається вигоряння залишкового газу", — сказали в рятувальному відомстві. Там додали, що загрози для населення та навколишнього середовища немає. "Газпром трансгаз Югорськ" займається транспортуванням газу по магістральних газопроводах, газ поставляється споживачам європейської частини Росії, а також країн ближнього і далекого зарубіжжя.

З архіву ПУ. "Тарифы в будущем будут только расти. И снизить финансовую нагрузку на население можно лишь одним способом", - Казанський про ціни на газ і можливості для українців

п’ятниця, 21 січень 2022, 13:00

Мільярди зариті у "велике будівництво" якщо не знайшли як використати проти пандемії, варто було використати у "велику модернізацію" опалення житла. "В истории с повышением тарифов и возникшей по этому поводу массовой истерией, как обычно, много эмоци...

Хроніки "Великого крадівництва":"Гроші спі**жені", - запис розмови чиновників про корупцію на об’єкті в Чорнобилі потрапив до ЗМІ (відео)

п’ятниця, 21 січень 2022, 10:08

Журналісти проекту "Схеми" отримали у своє розпорядження аудіозапис наради в кабінеті високопосадовця державного підприємства "Енергоатому", на якому чиновники нібито обговорюють, як приховати зрив будівництва стратегічного об’єкту на Чорнобильській АЕ...