Будні "наддержави": У Росії вибухнув магістральний газопровід

Газопровід "Ямбург — Поволжя" належить ТОВ "Газпром трансгаз Югорськ".

Магістральний газопровід "Ямбург - Поволжя". Фото: spetsgazavtotrans.gazprom.ru.

У понеділок, 6 травня, на Уралі, в Свердловській області, загорівся магістральному газопровід "Ямбург — Поволжя". Стався розрив і подальше за цим загоряння. Про це йдеться в повідомленні ситуаційно-аналітичного центру Міненерго Росії, передають Патріоти України.

Інцидент стався в 18:47 на 1 161-м км газопроводу недалеко від міста Івдель. "Постраждалих немає. Обмеження подачі газу споживачам немає", — йдеться в повідомленні.

Газопровід "Ямбург — Поволжя" належить ТОВ "Газпром трансгаз Югорськ". У компанії підтвердили інцидент, також додавши, що постраждалих немає. "Газ подається по альтернативних маршрутах. Підрозділи ТОВ "Газпром трансгаз Югорськ" ведуть підготовку до проведення відновлювальних робіт", — уточнили в компанії.

У регіональному МНС уточнили, що розрив газопроводу стався в 26 кілометрах від селища Пелим. "Подача газу на пошкодженій ділянці автоматично припинена, відбувається вигоряння залишкового газу", — сказали в рятувальному відомстві. Там додали, що загрози для населення та навколишнього середовища немає. "Газпром трансгаз Югорськ" займається транспортуванням газу по магістральних газопроводах, газ поставляється споживачам європейської частини Росії, а також країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Fitch і S&P погіршили рейтинг України до обмеженого дефолту

субота, 13 серпень 2022, 10:50

Нещодавно у Міністерстві фінансів заявили, що терміни погашення всіх 13 серій суверенних єврооблігацій буде продовжено на два роки. Купонні платежі також відтерміновуються на цей період. Таким чином Україна за ці два роки зможе зекономити майже 6 мілья...

"Привид" дефолту: Агентства S&P і Fitch знизили рейтинг України в іноземній валюті через проблеми виплат за боргами

субота, 13 серпень 2022, 6:50

Як повідомляє Reuters, рейтингові агентства S&P і Fitch знизили рейтинг України в іноземній валюті. Аналітики вважають, що реструктуризація боргу може бути проблемною, передають Патріоти України. S&P знизило рейтинг України в іноземній валюті до SD/SD ...