
Українцям потрібно запасатися бензином і дизельним паливом, оскільки цієї зими будуть перебої з паливом. Таку думку висловив директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін, передають Патріоти України.
За його словами, українцям потрібно приготуватися до перебоїв із паливом, оскільки вони будуть. Чому? Тому що на роботі мереж АЗС негативно позначається відсутність мобільного зв'язку з водіями, відсутність Інтернету на заправках тощо.
Крім того, Леушкін підкреслив, що зараз "занадто багато питань із роботою митниці". Ці фактори і призведуть до перебоїв із паливом.
Нагадаємо, наприкінці квітня 2022 року в Україні вибухнула паливна криза через те, що російські окупанти посилили обстріл нафтозаводів, нафтобаз, об'єктів залізничної інфраструктури. Але вже до кінця червня паливну кризу подолали.
У листопаді в Україні збільшився попит на паливо (зокрема, на бензин), хоча зазвичай цей місяць є так званим "мертвим сезоном". Це сталося через те, що українці через відключення електроенергії почали активно використовувати генератори. Один генератор за добу в середньому витрачає стільки ж палива, скільки звичайний автомобіль (приблизно 10 літрів).
Директор консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн вважає, що в довгостроковій перспективі фактор "генераторного" попиту не повинен спричинити підвищення цін на пальне
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
Попри жорсткі санкції США на постачання передових мікросхем, у Китаї почався новий масштабний етап розвитку штучного інтелекту та робототехніки. Китайські розробники зуміли компенсувати дефіцит обладнання завдяки унікальній алгоритмічній ефективності, ...