Будуть пити "бояру": У Росії незабаром закінчаться коньяк та віскі - асортимент алкоголю вже скоротився на 40-95%

У Росії асортименти імпортного алкоголю скоротився на 40-95% рік до року. При цьому в найближчі кілька місяців очікується дефіцит коньяку та віскі. Про це повідомляє видання "Комерсант", передають Патріоти України.

Імпорт алкогольних напоїв у великих мереж у червні-серпні знизився на 60 – 100%. Цілком зупинився імпорт шампанського, на 70% впав імпорт віскі, на 60% — французького коньяку та імпортного пива. На цьому фоні закупівельні ціни на імпортне спиртне з лютого зросли на 27-40%, а щодо позицій – на 70%.

За підсумками першого півріччя ввезення всіх міцних напоїв скоротилося майже на 35%, до 32,65 млн л, а віскі - майже на 50%, до 11,8 млн л США в рамках санкцій повністю заборонили відвантаження спиртного в РФ, а ЄС – алкоголю дорожчий за €300 за одиницю. Ряд компаній самі зупинили постачання чи пішли з ринку.

Про скорочення діяльності в країні наприкінці червня оголосили у Diageo (Bell's, Johnnie Walker, Captain Morgan, Baileys). А Beam Suntory (Jim Beam) та Edrington (Macallan) повідомили про продаж російського дистриб'ютора Maxxium Russia місцевому керівництву.

Ринок країни-агресора не залишили Bacardi (Martini, Dewar's, William Lawson's), Pernod Ricard (Chivas Regal, Jameson, Absolut) та Campari. Директор зі зв'язків із держорганами у Східній Європі Bacardi Сергій Пономарьов вважає, що паралельний імпорт може обернутися "шквалом контрафактної продукції".

Вигоду отримають усі споживачі нафтопродуктів: У США оцінили вигоду для світу від ліміту цін на російську нафту

четвер, 6 жовтень 2022, 6:30

Ліміт цін на російську нафту планують запровадити у грудні. Навіть Індія та Китай, на підтримку котрих все ще сподівається Путін, навряд змарнують шанс поживитися за рахунок держави-агресора. Введення ліміту цін на російську нафту дозволить 50 найбільш...

Комусь ці гроші вже не пахнуть? ЄС відмовився від санкцій проти алмазного гіганта Росії, який спонсорує Кремль

середа, 5 жовтень 2022, 21:43

Європейський союз не буде вводити санкції щодо алмазодобувної компанії з Російської Федерації. "Алрос" не увійшов до восьмого пакету санкцій. Про це пише EUobserver, передають Патріоти України. Бельгійські дипломати та лобісти антверпенського Всесвітнь...