Будуть стояти усі: Українські перевізники розпочали акцію у відповідь на кордоні з Польщею

Будуть стояти усі: українські перевізники розпочали акцію у відповідь на кордоні з Польщею

Сьогодні, 20 лютого, українські перевізники розпочали мирну акцію біля ПП "Рава-Руська-Гребенне", "Краківець-Корчова" та "Шегині-Медика". Як повідомляє "Суспільне", це відповідь на блокаду пунктів пропуску польськими протестувальниками, передають Патріоти України.

Зазначається, що акція біля пункту пропуску "Краківець-Корчова" стартувала о 12:00. Водії розмістили на вантажівках плакати з написами українською та англійською мовами: "Зніміть блокаду – поверніть українських водіїв додому", "Стоп блокаді на кордонах" і т. д.

"Те, що роблять поляки, вже вийшло за будь-які межі... Суть нашої акції – зупиняти польські автомобілі, які об'їжджають поза чергою і щоб вони стояли тут так, як наші стоять у Польщі", – заявив голова ГО "Український транспортний союз у Львівській області" Олег Дубик.

За його словами, польські вантажівки впускатимуть на територію України з тією затримкою, з якою поляки пропускають українські.

"Я долучився, бо несправедливо поляки блокують кордони і в тому числі об'їжджають своїми автомобілями черги. На цьому виходить великий заробіток в них. Наші водії дуже ображаються на це. В людей вривається терпець. Якщо вони відстоюють свої права, хай роблять це гідно і справедливо, а не роблять дискримінацію між країнами і людьми. Ми цього не забудемо ніколи", – вказав один із українських водіїв.

Як розповів голова ГО "Міжнародні автомобільні перевізники України" Володимир Михалевич, мирна акція біля трьох міжнародних ПП "Рава-Руська", "Краківець" та "Шегині" триватиме з 20 лютого до 15 березня або до розблокування кордонів польськими мітингувальниками.

"Або стоять всі, або їдуть всі. Не може бути ситуації, коли українські автомобілі стоять, а польські будуть їхати. Розуміємо ситуацію з тим, чого вони хочуть. Але всі вимоги поляків є або до Євросоюзу, або до своєї влади, жодних претензій, вимог до України немає, тому це дуже дивна ситуація. Люди налаштовані дуже потужно, будуть стояти цілодобово", – додав Михалевич.

Фото: Суспільне Львів, Ольга Дейнека

Блокада кордону

За даними ДПСУ, 20 лютого польські страйкарі розпочали більш жорстке обмеження руху транспортних засобів на кордоні з Україною. Деякі пункти пропуску заблокували повністю.

Вранці 20 лютого польські протестувальники поблизу пункту пропуску "Медика-Шегині" перекрили залізницю та розсипали збіжжя з вантажного вагону на колії.

У росіян відберуть долари та євро: ЗМІ розповіли про рішення щодо примусової конвертації валюти за грабіжницьким курсом

неділя, 23 червень 2024, 10:28

Московська біржа, проти якої запровадила санкції США, не зможе повернути росіянам валюту. Євро та долари на рахунках у Національному кліринговому центрі примусово конвертують у російські рублі, передають Патріоти України з посиланням на видання The Mos...

Якщо треба субсидія на літо: У Пенсійному фонді пояснили, чи можна подати заяву зараз

неділя, 23 червень 2024, 9:48

У Пенсійному фонді зазначили, що здебільшого субсидія на наступний період продовжується автоматично. Звертатися за субсидією на наступний період потрібно лише деяким категоріям громадян, передають Патріоти України. Якщо ви або члени вашого домогосподар...