Будинок за тисячу доларів поряд з лісом та річкою: В Україні через війну з'явилось багато дешевого житла

Ліс, річка, абсолютна тиша та будинок, у який можна заселятися і жити. Для багатьох людей, які люблять усамітнення та спокій, така мрія так і залишається нереалізованою через те, що немає коштів на покупку такого будинку. А тим часом, із початком війни в Україні з'явилося багато пропозицій дешевого житла. Де можна купити такий будинок, і що пропонують продавці в обмін на одну-дві тисячі доларів, розповів Оbozrevatel, передають Патріоти України.

Будинки за такою ціною можна купити лише у сільській місцевості. Таке житло може підійти для людей творчих професій (письменників і художників), для тих, хто працює віддалено (але за умови, що там є нормальний інтернет) і, звичайно, для пенсіонерів, які втомилися від міського життя і хочуть пожити на схилі років у тиші та спокої. Однак і молодим людям, які звикли завжди бути у вирі життя, такий будинок підійде як дачний варіант на вихідні дні.

Найбільше продається таких будинків у Чернігівській області, хоча подібні варіанти можна зустріти майже в усіх регіонах. Із початком війни в Україні виставили на продаж багато такого житла. Зазвичай будинки в сільській місцевості продають діти та онуки колишніх власників. Багато хто з них на початку війни виїхав за кордон. А хтось і зовсім не думає повертатися в Україну. Тому сільські будинки, які дістались їм у спадок, вони намагаються збути хоча б за якусь ціну.

Наприклад, у селі Кербутівка Чернігівської області продають будинок, розташований на узліссі. При цьому до найближчого міста зовсім близько – лише 5 кілометрів. Житло площею 80 квадратних метрів продають за 2 тисячі доларів.

"Продається будинок, оточений соснами. Багато грибів, білі у дворі. У 20 хвилинах р. Сейм. Місце дуже тихе. Колодязь на території. Світло, пічка, льох", - пише автор оголошення.

Усього за 700 доларів продається ділянка в дачному селищі Березанка на Чернігівщині. На ділянці є невеликий будиночок-вагончик із прибудованим до нього господарським приміщенням. Відстань до найближчого населеного пункту – 20 км.

"Терміново продам приватизовану ділянку в дачному масиві "Березанка". В основі будиночка лежить вагончик на тракторному шасі, до якого прибудовано господарське приміщення. Основну частину ділянки займає сад із плодовими деревами: 6 яблунь різних сортів, два абрикоси, слива, вишні, рожева черешня ", - пише продавець.

Там же, на Чернігівщині, можна за 1200 доларів придбати будинок в селі Андріївка Прилуцького району. Площа будинку – 100 кв. метрів. Щоправда, він потребує ремонту.

"Продам будинок. Є сарай, льох, криниця. Більш детальна інформація за номером телефону", - пишуть в оголошенні.


В Україні найближчим часом різко зміниться ціна на цибулю: У Мінагрополітики розповіли, чого чекати

четвер, 8 червень 2023, 7:54

В Україні очікується стрімка зміна ціни на цибулю, яка стала рекордсменом із подорожчання серед овочів. Нинішня висока вартість пов'язана з дефіцитом, що виник на ринку, передають Патріоти України. Перший заступник міністра аграрної політики та продово...

Інфляція сягне близько 50%! Українцям перерахують зарплати, але є велике "але"

четвер, 8 червень 2023, 7:45

В Україні мінімальну зарплату підвищать лише 2024 року. При цьому мінімалка збільшиться із 6700 до 7651 грн. Цього підвищення не вистачить, щоб компенсувати зростання цін за 2022-й та 2023-й, передають Патріоти України. Про це йдеться в матеріалі OBOZR...