Було забагато скарг від громадян: Нацбанк України завдав першого удару по колекторах

В історії взаємодії Національного банку України та колекторських компаній сталася знакова подія: вперше регулятор призупинив ліцензію колекторів після скарг споживачів. Про це повідомляє прес-служба банку, передають Патріоти України.

Колектори з ТОВ "Кредитпромінвест" та ТОВ "ФК "Преміум актив" були викриті у численних перевищеннях своїх повноважень, грубому поводженні з боржниками та іншими порушеннями етичної поведінки при стягненні заборгованостей.

Варто зазначити, що на "Кредитпромінвест" лише за 2021 рік накладалися штрафи. Тим не менш, колектори з цієї компанії знову вчиняли такі ж порушення, як і раніше, за що їхню ліцензію призупинили, щоправда, на жаль, тимчасово. Також у повідомленні прес-служби НБУ підкреслюється, що на іншу фірму "Преміум актив" накладено максимальний штраф (102.000 гривень). Причини ті самі - великий обсяг звернень громадян щодо грубості, погроз та хамства з боку працівників цієї колекторської компанії.

Можна в алетках і онлайн: Федоров пояснив, як українцям купувати ліки за "тисячу Зеленського"

середа, 19 січень 2022, 16:23

Українці віком від 60 років зможуть купувати ліки у аптеках або онлайн в рамках програми "єПідтримка". Про це під час брифінгу Міністерства цифрової трансформації та Міністерства економіки повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, перед...

З архіву ПУ. Морські тварини почуваються, як вдома: Води Дніпра страждають від рідкісного, але катастрофічного явища

середа, 19 січень 2022, 13:00

На жаль, тільки у спогадах класиків Дніпро залишився "широким" і "могутнім". "Тільки у спогадах класиків Дніпро залишився "широким" і "могутнім". Річку, перегородивши дамбами, убили, позбавивши природної течії. Так, у каскаді Дніпровських водосховищ за...