"Битва" між США і Китаєм: Зеленський відреагував на інтерес інвесторів до купівлі "Мотор Січі"

Президент України Володимир Зеленський відреагував на інтерес американського інвестора Еріка Прінса до купівлі української аерокосмічної компанії "Мотор Січ", передають Патріоти України.

Глава держави вважає, що питання продажу підприємства має обговорюватися з ним. "Я теж про це прочитав, причому прочитав вночі. Я ні з ким не зустрічався, я ні з ким це не промовляв, але це питання має бути пов'язане з президентом України, тому що "Мотор-Січ" - це стратегічне підприємство, тому я поки нічого не можу додати до цього", - сказав він в Харкові.

Раніше повідомлялося, що США продовжують спроби не допустити переходу українського виробника двигунів для авіаційної техніки під контроль Китаю. За даними Wall Street Journal, президент США Дональд Трамп доручив Прінсу вести переговори про придбання "Мотор Січ".

У серпні, під час візиту в Україну, на той момент радник Трампа з національної безпеки Джон Болтон рекомендував Зеленському захистити оборонну галузь від експансії Китаю. Болтон мав на увазі придбання Китаєм акцій "Мотор Січ".

Масові відключення світла вплинуть на платіжки українців уже в липні: Ось чого чекати

вівторок, 16 липень 2024, 17:47

Попри підвищення тарифів на електроенергію в липні, суми в платіжках можуть залишитися на рівні до підвищення через відключення світла. Споживачі залишаються без електрики в середньому 12 годин на добу, що зменшує обсяги споживання. Таким чином, вимуше...

В Україні частина громадян не зможе отримати пенсії вчасно - вимоги виконають не всі

вівторок, 16 липень 2024, 15:56

В Україні 2028 року вимоги до стажу не зможе виконати левова частка 60-річних. Їм доведеться працювати без пенсії до 63 чи навіть 65 років, передають Патріоти України. Про це йдеться у чинному Законі "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхуван...