"Битва" між США і Китаєм: Зеленський відреагував на інтерес інвесторів до купівлі "Мотор Січі"

Президент України Володимир Зеленський відреагував на інтерес американського інвестора Еріка Прінса до купівлі української аерокосмічної компанії "Мотор Січ", передають Патріоти України.

Глава держави вважає, що питання продажу підприємства має обговорюватися з ним. "Я теж про це прочитав, причому прочитав вночі. Я ні з ким не зустрічався, я ні з ким це не промовляв, але це питання має бути пов'язане з президентом України, тому що "Мотор-Січ" - це стратегічне підприємство, тому я поки нічого не можу додати до цього", - сказав він в Харкові.

Раніше повідомлялося, що США продовжують спроби не допустити переходу українського виробника двигунів для авіаційної техніки під контроль Китаю. За даними Wall Street Journal, президент США Дональд Трамп доручив Прінсу вести переговори про придбання "Мотор Січ".

У серпні, під час візиту в Україну, на той момент радник Трампа з національної безпеки Джон Болтон рекомендував Зеленському захистити оборонну галузь від експансії Китаю. Болтон мав на увазі придбання Китаєм акцій "Мотор Січ".

В Україні рекордно подорожчали овочі: Стало відомо, що буде з цінами найближчим часом

вівторок, 28 березень 2023, 18:59

Овочі в Україні рекордно подорожчали навесні 2023 року. Стало відомо, що буде з цінами найближчим часом, передають Патріоти України. Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький проаналізував ситуацію, що виникла на ринку овочів. Наголоше...

Українці втратять частину пенсії через низьку зарплату під час війни: У ПФУ порадили, як вчинити

вівторок, 28 березень 2023, 16:50

Через війну багатьом українцям зменшили зарплату, а також не завжди зароблене виплачують вчасно. Звісно, що і ЄСВ, який відраховують на майбутню пенсію, також став нижчим, передають Патріоти України. Отже й розрахункова пенсія буде меншою через падіння...