Битва титанів: США захотіли зірвати покупку Китаєм заводу "Мотор Січ"

Купівля українського виробника дозволить Пекіну скоротити відставання в технологіях, а Києву - забезпечити завантаження власного підприємства, якому заборонено військово-технічне співробітництво з Москвою.

Помічник президента США з національної безпеки Джон Болтон намагається не допустити покупки китайською інвестиційною компанією Skyrizon українського двигунобудівельного заводу «Мотор Січ». Про це пише газета The Wall Street Journal, передають Патріоти України.

За інформацією видання, зараз готується зустріч у Києві Болтона з керівництвом підприємства. «Ми збираємося провести розмову з українцями з приводу амбіцій Китаю і викласти нашу думку про те, на що здатний Китай», - розповіло джерело газети в Білому домі.
Він пояснив, що спроба перешкодити операції є частиною стратегії національної безпеки. «Мова йде про стратегічне змагання з Китаєм», - резюмував він.

У липні стало відомо, що Skyrizon відновила спроби придбання «Мотор Січ». За інформацією Global Times, попередні спроби Пекіна придбати у Києва частку в компанії наштовхувалися на опір Вашингтона. У Китая вже є 13 типів і більше 1 200 одиниць авіаційних двигунів, виготовлених «Мотор Січ». Купівля українського виробника дозволить Пекіну скоротити відставання в технологіях, а Києву - забезпечити завантаження власного підприємства, якому заборонено військово-технічне співробітництво з Москвою.

Хіти тижня. Вдарили по найболючішому: Колишні акціонери ЮКОСа домоглися арешту двох брендів російської горілки і погрожують, що це "тільки початок"

вівторок, 26 травень 2020, 3:00

Москва має компенсувати ЮКОСу $50 млрд. Представник GML (холдингова компанія, що захищає інтереси колишніх мажоритарних акціонерів ЮКОСа) Джонатан Хілл повідомив, що акціонери наклали арешт в юрисдикції Нідерландів на горілчані торгові марки Stolichnay...

Поєднує кращі риси гелікоптера та літака: Перший в історії цивільний конвертоплан запущений у виробництво (відео)

вівторок, 26 травень 2020, 0:30

Цивільний літак AW609 на 9 місць здатний здійснювати перельоти на відстань до 1850 км зі швидкістю понад 550 км / год. Італійська авіабудівна компанія Leonardo нарешті готується до серійного випуску першого цивільного конвертоплана AgustaWestland AW609...