Битва за технологічне лідерство: Китайська Xiaomi запустила фабрику, де працюють виключно роботи

Китайська компанія Xiaomi запустила завод з виробництва смартфонів, який працює виключно завдяки роботам, передають Патріоти України з посиланням на TradeMaster.UA.

Новий завод, за словами гендиректора компанії, буде "темною фабрикою", яка може працювати 24 години на добу без людей. Крім того, машини на заводі можуть взаємодіяти одна з одною. Завод може самостійно підтримувати чистоту з видаленням пилу мікронному рівні.

Якість продукції на заводі буде контролюватись самостійно розробленими Xiaomi інтелектуальними машинами. Стверджується, що завод зможе випускати по одному смартфону кожну секунду. При цьому Xiaomi заявила, що це завод — лише невеликий крок для Xiaomi на шляху до майбутнього, яке тільки почалося.

Xiaomi інвестувала 330 млн. доларів у розробку нового виробничого процесу. Новий завод у Чанпіні займає площу 81 000 квадратних метрів. Він був сертифікований як "національне еталонне підприємство інтелектуального виробництва" з річною виробничою потужністю 10 мільйонів флагманських смартфонів.

Цей завод займатиметься виробництвом майбутніх складних телефонів Xiaomi MIX Fold 4 та Xiaomi MIX Flip. На заводі встановлено 11 ліній виробництва мобільних телефонів, а також лінії з виробництва автомобільних електронних деталей.

Свято наближається: Шмигаль назвав конкретну дату, коли ситуація в електроенергетиці почне покращуватися

неділя, 14 липень 2024, 20:09

Вся Україна з нетерпінням чекає, коли вітчизняні АЕС почнуть поступово запускати в роботу після профілактичних сезонних робіт. Ситуація в енергетиці має покращитися вже цього місяця. Очікувати покращення варто вже з 20 липня. Про це повідомив прем'єр-м...

Індекс рекордно обвалився: Настрої українських підприємців стрімко погіршуються - у чому причина

неділя, 14 липень 2024, 17:38

За даними Національного банку України, червневий індекс очікувань ділової активності обвалився до 43,6 балів, що є найнижчим показником за останній рік і наближається до рівня середини 2022 року, коли тривала напружена фаза війни. Про це пише agronews...