"Бити" росіян на новому "фронті": Зеркаль отримала високу посаду в "Нафтогазі"

Колишня заступниця голови МЗС України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль призначена радницею голови правління "Нафтогазу". Про це повідомила прес-служба НАК у середу, 29 січня, передають Патріоти України.

"У "Нафтогазі" до сфери її діяльності входитимуть міжнародні відносини, а також підтримка позиції компанії у міжнародних судових і арбітражних процесах, зокрема щодо захоплених Росією активів групи "Нафтогаз" в АР Крим", – йдеться у повідомленні.

У "Нафтогазі" додали, що раніше Зеркаль вже стикалася із "газовими" судами. Зокрема, під час роботи в МЗС вона представляла Україну в міжнародних судах у справах проти Росії і брала участь у тристоронніх переговорах про "зимові пакети" поставок російського газу в Україну у 2014-2016 роках.

В ПФУ зробили тривожну заяву щодо обіцяного підвищення пенсій з 1 березня

четвер, 27 лютий 2020, 21:48

Індексація не торкнеться близько 3,5 млн пенсіонерів, але і це ще не усе... В Україні може не відбутися запланована індексація пенсій з 1 березня, про що заявили в Пенсійному фонді. Про це заявила прес-секретар ПФ Ганна Швець, передають Патріоти Україн...

Готуйтеся! Економіст прогнозує серйозну фінансову кризу. Попередню передбачив 2008-го

четвер, 27 лютий 2020, 16:19

Наслідки коронавірусу для світової економіки будуть куди гірші, ніж зараз думають інвестори. "Цього тижня, коли інвестори в паніці влаштували розпродаж активів, реакція фондових ринків на спалах була м'якою. Найгірше попереду", - вважає економіст Нуріе...