Час діставати зі скрепних рундуків ватники та кірзачі: Китайський логістичний гігант через санкції відмовився відвантажувати ширпотреб на Росію

На тлі повномасштабного російського вторгнення Україну, найбільша логістична компанія Китаю OOCL Logistics відмовилася відвантажувати товар агресору.

Як повідомляє Baza, йдеться про штани та спідниці. Обгрунтування - введені проти агресора санкції.

Як зазначається у поовідомленні, китайська OOCL Logistics відмовилася відвантажувати компанії з Росії цілий ряд товарів зі своїх складів в Шанхаї та Шеньчжені. Тепер там простоюють вже оплачені сукні, спідниці, брюки, взуття та інший одяг.

Передбачалося, що одяг, як зазвичай, доставлять з китайських міст до Владивостока, а звідти вже відправлять по РФ. Однак представники OOCL заявили, що не збираються вантажити товар в контейнери та передавати його сторонньому перевізнику.

OOCL Logistics

OOCL Logistics належить Orient Overseas - одній з найбільших у світі логістичних компаній з контейнерних перевезень. Штаб-квартира знаходиться в Гонконзі.

Раніше OOCL належала Гонконгській родині, яка у 2018 році продала контрольний пакет акцій китайської держкомпанії Cosco Shipping за 6,3 млрд доларів. До недавнього часу OOCL працювала з російськими клієнтами в звичайному режимі.

Грошей на високі пенсії для всіх немає? Прокурорам в Україні виплачують по 21 тис., а суддям - 96 тис.

субота, 10 червень 2023, 9:48

В Україні середня пенсія на початок року становила 4,6 тис. грн. Грошей на значне підвищення виплат немає. При цьому залишаються групи "особливих" пенсіонерів, серед яких прокурори (в середньому одержують 21,5 тис. грн) та судді (отримують 96 тис. грн)...

Чи можна отримати субсидію за наявності заборгованості за комуналку: Юристи пояснили нюанси

субота, 10 червень 2023, 8:44

В Україні через складну економічну ситуацію багато громадян отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, передають Патріоти України. Житлова субсидія не призначається, у тому числі на наступний період, якщо домогосподарство має прострочену ...