Час розплати настав: Долар у Росії злетів, до дефолту залишився крок, а економіка впаде сильніше, ніж за минулого банкрутства

У Росії курс долара з початку війни до 22 березня підскочив у чотири рази. Офіційний курс долара у банках становив 230 рублів, тоді як на чорному ринку вартість валюти досягла понад 300 рублів. Країна внаслідок арешту своїх резервів опинилася за крок від дефолту, передають Патріоти України.

Як прогнозує агентство Fitch, економіка РФ впаде в 2022-му навіть сильніше, ніж під час дефолту 1998-го. Так, за їх оптимістичними оцінками, економіка впаде на 8%, тоді як у 1998-му падіння становило 5,4%.

Також у Fitch Ratings прогнозують, що споживча інфляція в РФ до кінця 2022 року складе 18%. В агентстві, зокрема, прогнозують зниження рівня іноземних інвестицій у Росії, оскільки дедалі більша кількість міжнародних компаній залишає її ринок.

Ситуація може погіршитись вже 16 квітня. Цього дня РФ може оголосити зовнішній дефолт. Вони повинні будуть погасити у валюті облігації, проте раніше через критичну ситуацію в країні та арешт активів влада країни-агресора ухвалила рішення борги не виплачувати.

Замість валюти, у якій брали борги, вони запропонували відправляти кредиторам рублі, які можуть друкувати самі. Рублі при цьому можна використовувати для платежів лише у РФ.

І поскаржитися росіянам більше нікуди: Країни-боржники перестали погашати взяті у РФ кредити

п’ятниця, 24 березень 2023, 21:27

Росія перестала отримувати виплати за боргами від інших країн, яким раніше видала міждержавні кредити. Все через введені Заходом санкції. Про це йдеться у звітних документах Міністерства фінансів Росії, які опинилися в розпорядженні видання РБК, переда...

Українці вже незабаром можуть залишитися без пенсії: Названо реальну причину

п’ятниця, 24 березень 2023, 17:50

Українці ризикують залишитися зовсім без пенсії вже найближчими роками. Грошей не вистачатиме не те що на високі, а й навіть на мінімальні пенсії. Пенсія може стати недоступною з кількох причин.Що підштовхує українців до "пенсійної прірви", і як її мож...