Частина пенсіонерів невдовзі можуть втратити право на виплати: Скільки за ними зберігатиметься пенсія

Незважаючи на те, що багатьом пенсіонерам довелося залишити свої домівки через війну, більшість із них можуть сподіватися на збільшення суми виплат із липня. Водночас частина людей на заслуженому відпочинку, які зараз перебувають за кордоном, можуть втратити право на пенсію, передають Патріоти України.

Так, у разі, якщо пенсіонер є одержувачем пенсії поштою та не отримав коштів у поточному місяці, вони зараховуються на наступний. Але якщо пенсія не виходить протягом шести місяців поспіль, її виплату буде припинено — саме в цьому і криється пастка!

І для того, щоб відновити виплату пенсії, потрібно буде звертатися особисто до органів ПФУ. Щоб подати заяву про зміну способу виплати пенсії за допомогою веб-порталу електронних послуг, необхідно здійснити наступне:

- Зайти до особистого кабінету за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

- У розділі «Про пенсійне забезпечення» обрати підрозділ «Внесення змін до пенсійної справи».

- Обрати вкладку «Заява на зміну способу виплати пенсії», заповнити всі обов'язкові поля та прикріпити скан-копії: паспорта; реєстраційного номера облікової картки платника податків; реквізитів, наданих банком (у разі обрання виплати через банк).

Анкету-заяву підписати за допомогою КЕП та надіслати до Пенсійного фонду. Результати обробки обігу (зміни способу виплати) будуть відображені в особистому кабінеті на веб-порталі електронних послуг ПФУ у вкладці «Мої повідомлення».

Повністю замінить "Артемсіль": На Закарпатті виявили велике родовище солі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 12:14

За його словами, роботи на родовищі вже стартували в рамках інвестиційної угоди з компанією "Катіон інвест". "Йдеться про кейс, який дозволить розробляти Буштинське соляне родовище і видобувати до 150 тисяч тонн солі на місяць методом підземного вилуго...

Буде прогнозувати курс? Нацбанк Румунії взяв на роботу відому астрологиню

п’ятниця, 12 серпень 2022, 10:44

Відома в Румунії 64-річна астрологиня Мінерва (справжнє ім’я - Ґабріела Діма) отримала посаду в Національному банку країни. Про це повідомляє HotNews.ro, передають Патріоти України. Про свою нову роботу “Мінерва” розповіла в подкасті музиканту Даміану ...