Частина українських домогосподарств можуть залишитися без світла у найближчі місяці: Як цього уникнути

Незважаючи на те, що українцям обіцяють максимальну толерантність з боку постачальників світла, води та тепла у разі несплати під час війни за надані послуги, для цього потрібно дотримуватись важливих умов, передають Патріоти України.

Так, споживачі електроенергії, які не мають можливості оплачувати рахунки, що надходять їм, зобов'язані попередити про це своїх постачальників, в протилежному випадку їх відключатимуть від електромережі. Відповідну постанову ухвалила Нацкомісія, яка здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

При цьому НКРЕКУ зобов'язала постачальників провести роз'яснювальну роботу серед споживачів про те, що є можливість оплачувати рахунки за світло онлайн, а також наголосити на важливості передачі показників лічильників. У разі своєчасного попередження свого постачальника українців не відключатимуть від електроенергії до того, поки в країні діє воєнний стан, а також протягом 30 днів після його скасування.

При цьому всупереч «довоєнним» планам підвищення плати за світло не буде, і платити за електроенергію українці будуть за такими тарифами:

  • до 250 кВт * год (включаючи весь обсяг споживання) — 1,44 гривні за 1 кВт * год;
  • понад 250 кВт*год (за весь обсяг споживання) — 1,68 гривні за 1 кВт*год

Буде велика "зачистка": В Україні готують масові скорочення чиновників - можуть звільнити кожного другого

понеділок, 4 липень 2022, 23:44

В Україні планують різко скоротити кількість чиновників. Кабмін пропонує скоротити кількість самих міністерств та центральних органів виконавчої влади, а також кількість та їхніх працівників, передають Патріоти України. У результаті в центральних апар...

Слава про заклад шириться, але дуже сумнівна: У російському "Вкусно і точка" продають бургери з комахами (фото, відео)

понеділок, 4 липень 2022, 21:14

Російська мережа фаст-фудів "Вкусно і точка" стрімко набирає популярності, однак дещо сумнівної. Після булочок з пліснявою росіяни помітили бургери з рештками комах, передають Патріоти України. Росія з гордістю та помпезністю відкрила мережу фаст-фудів...