У наші нелегкі воєнні часи нерідко виникають ситуації, коли люди виїжджають за кордон чи в іншу область. Або ж залишаються вдома, але мають іншу нерухомість, яка стоять пусткою, передають Патріоти України.
Виявляється в подібних випадках українці можуть подати заяву оператору системи розподілу та ініціювати списання боргів за газ. Про це йдеться на facebook-сторінці одного з облгазів.
Коли людина не проживає за адресою прописки, то їй можуть автоматично нараховувати плату за газ, навіть якщо він не споживається. Це можливо, якщо власник не передає показники лічильника або якщо в будинку не встановлено пристрій обліку.
Якщо лічильник є, то скоригувати нарахування просто — подати актуальні показники. Якщо прилад обліку відсутній, а в будинку ніхто не живе і постачальник уже нарахував неіснуючий борг, то споживач може подати заяву про тимчасове непроживання. До нього слід додати документи, що підтвердять проживання у іншому місці.
Такий крок дозволить провести перерахунок та списати помилково нараховану заборгованість. «Якщо лічильника немає, то протягом місяця після закінчення терміну тимчасового непроживання вас чи іншої зареєстрованої у вашій оселі особи (не більше шести місяців!) можна подати заяву на перерахунок об’ємів спожитого газу», — йдеться у повідомленні.
Відповідну заяву слід подавати повторно, якщо людина не проживає за адресою понад 6 місяців. Після закінчення цього терміну є 30 днів, щоб знову надіслати заяву та документи.
У відділеннях "Укрпошти" незабаром можна буде придбати ковбасні вироби. Так компанія хоче збільшити власні прибутки. Про це розповів в інтерв’ю Forbes Ukraine генеральний директор поштового оператора Ігор Смілянський, передають Патріоти України. Через ...
Меморандум про угоду щодо корисних копалин було підписано Україною і США у віртуальному форматі, роботу над повним економічним договором планують завершити до кінця наступного тижня. Про це пише Financial Times, передають Патріоти України. За словами у...