Чекає болюче падіння: Аналітики дали фінансовий прогноз на 2020 рік

Експерти з консалтингового агентства PwC повідомили, що в 2020 році світову економіку чекає процес "слоубалізації", тобто уповільнення темпів зростання. За прогнозом економістів, в цьому році світова економіка зросте на 3,4%, що нижче торішнього показника в 3,8%, передають Патріоти України.

При цьому "джерелом оптимізму" залишається показник рівня сфери послуг. Наприклад, в 2020 році очікується, що експорт послуг в світі досягне 7 трлн доларів зі збереженням лідерства США і Великобританії.
"Ми повинні чітко розуміти, що відбувається глобальне уповільнення зростання економіки, яке характеризується продовженням інтеграції та економічного розвитку, але більш повільними темпами, нижчими за середні", – розповів старший економіст PwC Баррет Купелян.

При цьому в світі прогнозується зростання числа робочих місць з "нерівномірністю розподілу". Очікується, що країни "Великої сімки" збільшать число робочих місць на 2 млн.

У 2020 році очікується, що населення Землі зросте до 7,7 млрд чоловік. Найбільший приріст буде в Китаї, Індії та країнах Африки. Також число людей старше 60 років в світі перевищить позначку в 1 млрд.

Знову "кидалово"? Дітям в Україні обіцяють по $10 000, але отримають їх не всі: Гетманцев пояснив ідею Зеленського

четвер, 2 грудень 2021, 8:22

Обіцяний президентом Володимиром Зеленським економічний паспорт дозволить дітям до 16 років накопичити по $10 тис. (за нинішнім курсом близько 273 тис. грн). Водночас не виключено, що гроші отримуватимуть лише ті, хто народився у 2019 році та пізніше. ...

От такий "кінець епохи бідності"? ​Київ за вартістю проживання став дорожчим від Москви

четвер, 2 грудень 2021, 7:30

Одна біда з рівнем зарплат, у киян в середньому десь $800, а у москвичів - вдвічі більше. Київ за правління Зеленського став дорожчим за Москву для проживання і піднявся зі 101-го на 88-е місце всього за рік. Про це йдеться у дослідженні Economist Inte...