Чекає болюче падіння: Аналітики дали фінансовий прогноз на 2020 рік

Експерти з консалтингового агентства PwC повідомили, що в 2020 році світову економіку чекає процес "слоубалізації", тобто уповільнення темпів зростання. За прогнозом економістів, в цьому році світова економіка зросте на 3,4%, що нижче торішнього показника в 3,8%, передають Патріоти України.

При цьому "джерелом оптимізму" залишається показник рівня сфери послуг. Наприклад, в 2020 році очікується, що експорт послуг в світі досягне 7 трлн доларів зі збереженням лідерства США і Великобританії.
"Ми повинні чітко розуміти, що відбувається глобальне уповільнення зростання економіки, яке характеризується продовженням інтеграції та економічного розвитку, але більш повільними темпами, нижчими за середні", – розповів старший економіст PwC Баррет Купелян.

При цьому в світі прогнозується зростання числа робочих місць з "нерівномірністю розподілу". Очікується, що країни "Великої сімки" збільшать число робочих місць на 2 млн.

У 2020 році очікується, що населення Землі зросте до 7,7 млрд чоловік. Найбільший приріст буде в Китаї, Індії та країнах Африки. Також число людей старше 60 років в світі перевищить позначку в 1 млрд.

Ціна популізму: Через примусову реструктуризацію валютних іпотек в Україні прогнозують "банкопад". Постраждають зовсім непричетні до іпотек люди

субота, 17 квітень 2021, 16:45

Якщо президент не ветує закон про реструктуризацію валютних іпотек, Україні загрожує нова хвиля «банкопадів». Про це заявили представники бізнес-спільноти в ході обговорення наслідків прийняття закону про реструктуризацію валютних позик, повідомляють П...

Ужгород стане потужним залізничним хабом центральної Європи, - в.о. голови правління УЗ Юрик

субота, 17 квітень 2021, 12:37

Заміна колії на європейську від прикордонного Чопу до адміністративного центру Закарпаття здатна дати потужний поштовх розвитку не лише для Ужгороду, але і для всього регіону. Реконструкція євроколії від станції Чоп до станції Ужгород значно покращить ...