Чекаємо на обвал цін: До Києва прибула довгоочікувана баржа з херсонськими ​​кавунами (фото, відео)

На полі 0,6 грн за кіло, у роздрібу столиці - 6-7 грн. Таку систему надприбутки встановила торговельна мафія на культовуу сезонну ягоду. Картельна змова руйнується потужним гравцем. - Менше баштанових загине на полях, більше виграють аграрії та споживачі.

Під Києвом розвантажують першу в цьому році баржу з херсонськими кавунами. Баржу відправили 16 серпня із міста Гола Пристань Херсонської області. До Києва доставлено близько 500 тонн кавунів і 40 тонн динь, зібраних на херсонських фермерських господарствах, зазначають Патріоти України.

арбузы

Розвантажують баржу в місті Переяслав-Хмельницький Київської області. Звідти баштанні нового врожаю розвезуть по супермаркетам столиці.

арбуз

Як і в попередні роки, організатори перевезення розподілили кавуни по великим картонним коробам, прикріпленим до дерев'яних паллетам. Це необхідно для більш дбайливого транспортування.

Хіти тижня. Хвилююче питання: Коли подешевшає картопля

субота, 21 вересень 2019, 22:00

Професійні господарства ще тільки почали збирати пізні сорти картоплі. Прогнозують гарний врожай. Картопля подорожчала наприкінці минулого сезону. Зараз ціни високі через неврожай на ранні та середні сорти. Це пов'язано з посухою, розповів економіст ін...

Долар впаде до 20 гривень: Названо несподівану причину зміцнення української валюти

субота, 21 вересень 2019, 21:24

Українська гривня, яка досить тривалий час зміцнюється, незважаючи на прогнози про її швидку девальвацію, може зміцниться до позначки 20 гривень за долар. Про це розповів президент "Інвестиційної групи УНІВЕР" Тарас Козак, повідомляють Патріоти України...