Чекаємо на обвал цін: До Києва прибула довгоочікувана баржа з херсонськими ​​кавунами (фото, відео)

На полі 0,6 грн за кіло, у роздрібу столиці - 6-7 грн. Таку систему надприбутки встановила торговельна мафія на культовуу сезонну ягоду. Картельна змова руйнується потужним гравцем. - Менше баштанових загине на полях, більше виграють аграрії та споживачі.

Під Києвом розвантажують першу в цьому році баржу з херсонськими кавунами. Баржу відправили 16 серпня із міста Гола Пристань Херсонської області. До Києва доставлено близько 500 тонн кавунів і 40 тонн динь, зібраних на херсонських фермерських господарствах, зазначають Патріоти України.

арбузы

Розвантажують баржу в місті Переяслав-Хмельницький Київської області. Звідти баштанні нового врожаю розвезуть по супермаркетам столиці.

арбуз

Як і в попередні роки, організатори перевезення розподілили кавуни по великим картонним коробам, прикріпленим до дерев'яних паллетам. Це необхідно для більш дбайливого транспортування.

"Нюанс" закону: Експерти пояснили, чому українці отримують "космічні" платіжки за тепло

вівторок, 25 лютий 2020, 18:42

Київтеплоенерго перерахує киянці платіжку за тепло. За опалення 4-кімнатного столичного житла жінці надіслали рахунок 53 тис. грн. Виявилося, що її квартира - єдина у будинку без індивідуального лічильника тепла, передають Патріоти України. "Є відповід...

"Подарунок" для олігарха? Зеленський пропонує Ахметову приватизувати державні шахти

вівторок, 25 лютий 2020, 17:37

Президент України Володимир Зеленський запропонував енергетичному холдингу ДТЕК Ріната Ахметова взяти участь у приватизації неприбуткових державних шахт, передають Патріоти України. Відповідну пропозицію він зробив на нараді з профспілками шахтарів 25...