Кабмін на засіданні 25 березня підтримав ініціативу щодо збільшення розміру житлових субсидій та щодо їх призначення громадянам, які втратили роботу в період карантину. Про це повідомив у Telegram прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України.
Людям, які втратили роботу і хочуть оформити субсидію, потрібно зареєструватися в службі зайнятості. Це можна зробити онлайн.
"Крім того, на час карантину уряд збільшує субсидії для оплати ЖКП в середньому на 300 грн. Механізм має запрацювати після ухвалення Верховною Радою закону про Стабілізаційний Фонд. Текстом постанови також забороняється в період карантину позбавляти громадян житлових субсидій. Голови ОДА з органами місевого самоврядування мають забезпечити дотримання цих умов", – написав Шмигаль.
Цією постановою Кабмін ввів на період карантину додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам субсидій шляхом збільшення на 50% соціальних нормативів користування електричною енергією, холодною і гарячою водою, водовідведенням та природним газом для готування їжі та підігріву води. На реалізацію такого рішення буде потрібно додатково 1,1 млрд грн.
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...