Кабмін на засіданні 25 березня підтримав ініціативу щодо збільшення розміру житлових субсидій та щодо їх призначення громадянам, які втратили роботу в період карантину. Про це повідомив у Telegram прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України.
Людям, які втратили роботу і хочуть оформити субсидію, потрібно зареєструватися в службі зайнятості. Це можна зробити онлайн.
"Крім того, на час карантину уряд збільшує субсидії для оплати ЖКП в середньому на 300 грн. Механізм має запрацювати після ухвалення Верховною Радою закону про Стабілізаційний Фонд. Текстом постанови також забороняється в період карантину позбавляти громадян житлових субсидій. Голови ОДА з органами місевого самоврядування мають забезпечити дотримання цих умов", – написав Шмигаль.
Цією постановою Кабмін ввів на період карантину додаткову компенсацію витрат на оплату окремих комунальних послуг отримувачам субсидій шляхом збільшення на 50% соціальних нормативів користування електричною енергією, холодною і гарячою водою, водовідведенням та природним газом для готування їжі та підігріву води. На реалізацію такого рішення буде потрібно додатково 1,1 млрд грн.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...