Через репресії диктатора Лукашенка: Лідер IT-бізнесу Білорусі компанія PandaDoc переїжджає в Україну

Засновник білоруської компанії PandaDoc Микита Мікадо заявив про відкриття своєї компанії в Україна,повідомляють Патріоти України з посиланням на Dou.ua.

Відзначається, що з Мінська в Київ, Одесу і Львів вже переїхало близько 60 білоруських фахівців.

«В України є кілька плюсів. Перше-це місцевий ринок талантів. Друге-те, що всі говорять російською мовою. І тим хлопцям, які приїжджають з Білорусі, трошки простіше. Є питання з міграційним законодавством, але ваш уряд прямо активно включився в те, щоб їх вирішувати. І четверте-податкові умови в Україні дуже вигідні, ще більш вигідні, ніж у Білорусі”, – сказав він.

При цьому в Україні у білорусів є проблема.

“Більшість білоруських компаній переїжджає сюди і вибирає такий же спосіб з ФОП, як і більшість українських компаній. При цьому отримати посвідку на проживання таким способом білоруському програмісту не виходить. Тому що він повинен бути офіційно працевлаштований. Через ФОП посвідку на проживання отримати не можна. І вже через 90 днів потрібно виїжджати з країни», – додав він.

20 грн тоді і зараз: У мережі пригадали, що можна було купити за "двадцятку" в 1996 році (інфографіка)

субота, 24 жовтень 2020, 17:17

Вартість української валюти істотно знизилася. Про це говорить і те, що багато купюр вже поступово заміщуються монетами, передають Патріоти України. Гривнева монета, випущена у 2019 році, більше нагадує стару копійчану монету, виведену з обігу раніше. ...

Бус для зомбі-апокаліпсису: Соцмережу вразив шкільний автобус, створений за участю українців (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 16:47

Torsus Praetorian здатний доставити дітей до школи по найважчому бездоріжжю. На підприємстві Словаччини спільно з українськими фахівцями випустили шкільний автобус-позашляховик. Про це повідомляє "Автоцентр", передають Патріоти України. Новий Torsus Pr...