Через систему PROZORRO: На Чернігівщині продали Леніна

Отримані від продажу пам'ятника кошти будуть використані на благоустрій території перед Сновським Будинком культури.

На Чернігівщині продали "Леніна". Фото: snovmr.gov.ua.

Бронзову скульптуру радянського вождя Володимира Леніна вагою 5,5 т, яка стояла в Сновську Чернігівської області, продали на аукціоні за 375 тисяч гривень, повідомляють Патріоти України.

Як повідомили в місцевій міськраді, "Ленін" пішов з молотка з другої спроби через систему PROZORRO і дістався ТОВ "РОЗВИТОК-СВ" (м.Запоріжжя). Пам'ятник був демонтований в 2016 році і зберігався на території місцевого ПрАТ "Комунальник". Перший аукціон з його продажу, який хотіли влаштувати минулої осені, не відбувся через відсутність заявок.

Отримані від продажу пам'ятника кошти будуть використані на благоустрій території перед Сновським Будинком культури. Ймовірно, там побудують фонтан.

Хіти тижня. "Врятувати рядового Мадуро​" не вийшло: "Роснефть" тікає з Венесуели, розпродавши всі тамтешні активи

неділя, 5 квітень 2020, 15:30

Москва намагається врятувати ситуацію, перекидаючи венесуельські активи на компанію, котра не помітної веде зовнішньоекономічної діяльності в межах юрисдикції США. Компанія продала венесуельські активи в інтересах своїх акціонерів і повністю пішла з ри...

У цьому році може початися глобальний голод, - експерти зі США

неділя, 5 квітень 2020, 12:56

Зростання цін на такі важливі продовольчі культури як рис і пшениця можуть привести до соціальних протестів, що вже відбувається в ряді країн Африки і Афганістані. Продовольча система в усьому світі переживає безпрецедентне потрясіння через пандемію ко...