Через систему PROZORRO: На Чернігівщині продали Леніна

Отримані від продажу пам'ятника кошти будуть використані на благоустрій території перед Сновським Будинком культури.

На Чернігівщині продали "Леніна". Фото: snovmr.gov.ua.

Бронзову скульптуру радянського вождя Володимира Леніна вагою 5,5 т, яка стояла в Сновську Чернігівської області, продали на аукціоні за 375 тисяч гривень, повідомляють Патріоти України.

Як повідомили в місцевій міськраді, "Ленін" пішов з молотка з другої спроби через систему PROZORRO і дістався ТОВ "РОЗВИТОК-СВ" (м.Запоріжжя). Пам'ятник був демонтований в 2016 році і зберігався на території місцевого ПрАТ "Комунальник". Перший аукціон з його продажу, який хотіли влаштувати минулої осені, не відбувся через відсутність заявок.

Отримані від продажу пам'ятника кошти будуть використані на благоустрій території перед Сновським Будинком культури. Ймовірно, там побудують фонтан.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Хіти тижня. "Встречайте рынок, или Как "Нафтогаз" продаст газ для населения по европейским "маякам", - експерт

неділя, 9 серпень 2020, 2:00

"Спяцобязательства «Нафтогаза», которые еще называли ПСО (PSO, Public Service Obligation), обязывали его продавать газ газосбытовым компаниям, которые потом продавали ресурс населению. Как уже описывала «ДС», Кабмин продлевал действие этого режима ПСО ...