Через відключення електроенергії ПриватБанк та Ощадбанк змінили умови видачі готівки банкоматами: Що треба знати

Державні ПриватБанк та Ощадбанк змінили умови видачі готівки своїми банкоматами. Через масове відключення електроенергії вони полегшили умови зняття грошей клієнтам інших банків. Про це йдеться у повідомленнях прес-служб цих фінустанов, передають Патріоти України.

Масове відключення електроенергії, спричинене ракетними ударами, значно ускладнило безготівкові розрахунки у магазинах. Через це багато громадян кинулися до банкоматів за готівкою, проте далеко не всюди і не всі банкомати функціонують. Через це видача готівки перетворилася на смугу перешкод, і людям доводиться витратити чимало часу на те, щоб знайти банкомати, які працюють.

При цьому в невеликому місті може бути лише декілька банкоматів того чи іншого невеликого банку, та й ті можуть виявитися непрацюючими. Але тепер їх клієнти зможуть практично без проблем зняти готівку в будь-якому з банкоматів Ощадбанку або ПриватБанку, що працюють.

ПриватБанк

ПриватБанк збільшив ліміт на зняття готівки у своїх банкоматах для клієнтів інших банків. Раніше вони мали можливість зняти лише до 10 тисяч гривень. Такий ліміт поширювався на карти інших українських банків, а також на картки іноземних фінустанов.

Тепер же ліміт на зняття готівки для всіх банків дорівнює 20 тисячам гривень. Причому через три години після зняття цієї суми операцію можна повторити та зняти ще стільки ж.

Це дозволить клієнтам усіх українських банків мати однаковий доступ до банкоматів та рівні можливості для зняття готівки. Причому скористатися цією можливістю буде набагато простіше, ніж отриманням грошей у "рідному" банкоматі. Адже у ПриватБанку, незважаючи на війну, залишається найбільш розгалужена система банкоматів. Їх налічується зараз понад 5000.

Ощадбанк

Ще один державний банк, Ощадбанк, скасував комісію на зняття готівки у своїх банкоматах для клієнтів інших банків. Наразі для них добовий ліміт зняття грошей у банкоматі Ощадбанку становить 50 тисяч гривень, як і для своїх клієнтів. Причому всі можуть знімати гроші без будь-якої комісії

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

Підвищення пенсій: Хто в січні отримає добавку до виплат у 268 грн

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:30

У проєкті бюджету на 2024 рік, уряд планує провести перерахунок пенсій українців у три етапи. Зокрема, з 1 січня зросте пенсія для українців, яким виповнилось 65 років, передають Патріоти України. З 1 січня обіцяють встановити мінімальну зарплату на рі...