
Влада Болгарії має намір витіснити бензин з Росії і створити державну нафтову компанію. Про це повідомив глава міністерства економіки країни Еміль Караніколов, повідомляють Патріоти України з посиланням на SeeNews.
За словами Караніколова, завдяки складам на митниці, у незалежних виробників бензину з’явиться можливість заходити до країни.
“В результаті у нас буде більше своїх автозаправок”, – запевнив міністр.
При цьому доступ до митним резервуарів зможуть отримувати й іноземні компанії. Основною метою нової структури стане закупівля нафти і нафтопродуктів для поповнення резервів Болгарії. На даний момент серед лідерів на болгарському ринку АЗС російська приватна компанія “Лукойл”.
Нагадаємо, в кінці квітня українські компанії «Західна нафтогазова компанія» і «Євростандарт» вперше за 4 роки знову імпортували з Росії автомобільний бензин.
Американський стартап Circularity Fuels заявив про успішний запуск першого у світі пілотного заводу, який перетворює коров’ячий гній на синтетичне авіаційне паливо, передають Патріоти України з посиланням на PiataAuto. . Останніми роками науковці акти...
Попри жорсткі санкції США на постачання передових мікросхем, у Китаї почався новий масштабний етап розвитку штучного інтелекту та робототехніки. Китайські розробники зуміли компенсувати дефіцит обладнання завдяки унікальній алгоритмічній ефективності, ...