Черговий "ніж у спину": Болгарія відмовляється від російського бензину

Влада Болгарії має намір витіснити бензин з Росії і створити державну нафтову компанію. Про це повідомив глава міністерства економіки країни Еміль Караніколов, повідомляють Патріоти України з посиланням на SeeNews.

5 червня болгарський парламент затвердив внесення поправок до закону про паливні резерви, які дозволяють створити в країні національну нафтову компанію. Планується, що вона буде контролювати АЗС в Болгарії.

За словами Караніколова, завдяки складам на митниці, у незалежних виробників бензину з’явиться можливість заходити до країни.

“В результаті у нас буде більше своїх автозаправок”, – запевнив міністр.

При цьому доступ до митним резервуарів зможуть отримувати й іноземні компанії. Основною метою нової структури стане закупівля нафти і нафтопродуктів для поповнення резервів Болгарії. На даний момент серед лідерів на болгарському ринку АЗС російська приватна компанія “Лукойл”.

Нагадаємо, в кінці квітня українські компанії «Західна нафтогазова компанія» і «Євростандарт» вперше за 4 роки знову імпортували з Росії автомобільний бензин.

Усе погано: Найбільшим держкомпаніям Росії наказали продавати валюту для порятунку рубля

середа, 30 вересень 2020, 21:31

За вересень рубль втратив 7,6% і став найгіршою валютою ринків, що розвиваються, випередивши в гонці на «дно» навіть турецьку ліру. Російська влада здуває пил з рецептів 2014 року і готується задіяти валютні резерви найбільших державних корпорацій, щоб...

Безперервне падіння, день 34-й: НБУ визначив курс гривні на жовтня

середа, 30 вересень 2020, 20:19

Офіційний курс гривні до євро встановлений на рівні 33,16 грн (на 30 вересня - 33,13 гривні). Нагадуємо, 30 вересня котирування нацвалюти до долара на відкритті міжбанку встановились на рівні 28,32 - 28,34 гривні, на закритті - на рівні 28,28 - 28,30 г...