Чоловік Топольської в пошуках нової роботи: Членом наглядової ради "Укрзалізниці" може стати Лещенко

Зараз до складу наглядової ради АТ УЗ входять чотири незалежних члена і три представника держави.

Сергій Лещенко. Фото: Українська правда.

Кабінет міністрів України затвердить двох нових членів наглядової ради АТ "Укрзалізниця" - представників від держави. Переможцями конкурсного відбору стали Сергій Лещенко та Олег Журавльов. Таку інформацію ЦТС надало джерело в Міністерстві інфраструктури, передають Патріоти України.

Підведення підсумків конкурсу Комітетом з відбору керівників держпідприємств відбулося 6 грудня. Частина членів Комітету з відбору, за інформацією джерела, підписала протокол про результати конкурсу з примітками. Лещенко і Журавльов замінять в наглядовій раді УЗ Даніеля Білака і Костянтина Марьевіча.

Також, як стало відомо ЦТС з інших джерел, нові члени наглядової ради АТ УЗ матимуть спеціальні повноваження. Нагадаємо, що Кабмін оголосив відбір двох представників держави до наглядової ради АТ "Укрзалізниця" розпорядженням № 1118-р від 27 листопада.

На початку листопада міністр інфраструктури говорив, що уряд відкличе зі складу наглядової ради АТ "Укрзалізниця" представників, делегованих державою. Зараз до складу наглядової ради АТ УЗ входять чотири незалежних члена і три представника держави.

Долар пішов вгору: Скільки коштує валюта в Україні після "ривка"

четвер, 23 січень 2020, 8:59

Національний банк України в четвер, 23 січня, зафіксував офіційний курс гривні щодо долара на позначці 24,33 грн/$. Порівнюючи з попереднім робочим днем американська валюта подорожчала на 8 копійок. Про це свідчать дані НБУ, передають Патріоти України...

Хіти тижня. Українцям різко підвищують штрафи: Кому доведеться платити і за що

четвер, 23 січень 2020, 0:35

В 2020 році українським підприємцям підняли штрафи за порушення правил з продажу товарів або послуг. Адже за законом будь-які операції з продажу повинні враховуватися з допомогою касових апаратів або інших реєстраторів розрахункових операцій (РРО). Про...