Чому удари РФ по енергосистемі України обійдуться дорожче, ніж у 2023-му: Експерт дав пояснення

Удари країни-терориста Росії по енергетиці обійдуться українському бюджету набагато дорожче, ніж у 2023 році. Так, тільки ДТЕК оголосила про ураження на суму близько $230 млн, передають Патріоти України.

При цьому переважно зруйновано потужності, які не тільки виконують функцію електрогенерації, але й одночасно балансують енергетичну систему. Це, зокрема, ТЕС і електростанції компанії "Укргідроенерго" – Дніпрогес, про це розповів директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко для "24 Каналу".

"Чому? Тому що російським терористам вдалося закупити відповідне обладнання для ракет. Це здебільшого елементна база іноземна, навіть є мікросхеми компанії "Інтел". Балістичні ракети на 80% створені на елементній базі наших західних партнерів. І це теж проблема, що, попри санкції, попри обстріли української енергетичної інфраструктури, Росії вдається закуповувати елементну базу для своїх ракет", – сказав фахівець.

На тлі українських атак по НПЗ: Росія засекретила дані про виробництво бензину

середа, 29 травень 2024, 21:51

Російський уряд з ініціативи Міністерства енергетики засекретив дані про виробництво автомобільного бензину і дизельного пального в країні на тлі атак українських безпілотників. Про це повідомляє видання «Важные истории», з посиланням на джерело в Росс...

"Податок за кожну продану річ": Гетманцев хоче "взятися" за секондхенди

середа, 29 травень 2024, 21:43

В Україні влада, ймовірно, вирішила "взятися" за секондхенди. Про це може свідчити заява голови Податкового комітету ВР, нардепа Данила Гетманцева. У своєму Telegram Гетманцев розповів про зловживання власників секондхендів, передають Патріоти України....