БМП-1АК, які були закуплені в ЄС та поставлені ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», до Збройних Сил України перебувають на гарантійному технічному обслуговуванні, а вартість їх закупівлі прирівнюється до витрат на ремонт аналогічної кількості наявних у ЗСУ бронемашин такого типу. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт».
Мова йде про півсотні бойових машин, які були поставлені в Україну для потреб Збройних Сил України у минулому році. Контракт на постачання БМП був укладений з компанією Petralink Limited після надходження пропозиції у квітні 2017 року. Рішення про закупівлю цих машин було прийняте в результаті порівняння комерційних пропозицій аналогічної продукції від декількох постачальників та перевірки розрахунково-калькуляційних матеріалів. Зазначається, що ці БМП-1АК ніколи не були в експлуатації, перебували на зберіганні, а протягом 2017-2018 років пройшли капітальний ремонт із заміною необхідних вузлів та агрегатів.
У «Спецтехноекспорті» підкреслили, що ціна однієї такої БМП-1 після капітального ремонту та з нульовим пробігом, прирівнюється до витрат Міністерства оборони України лише на ремонт однієї власної бронемашини. У вартість поставлених БМП-1 також входило гарантійне технічне обслуговування усіх нових бронемашин компанією «Petralink Limited» на території України протягом тривалого часу їх експлуатації.
«Постачання «Спецтехноекспортом» БМП-1 в Україну поки що є єдиним прикладом повного успішного виконання контракту на поставку в Україну крупної військової бронетехніки з ЄС. Через ряд причин політичного характеру, більшість компаній, що мають в наявності такі бронемашини, не можуть отримати експортні ліцензії для їх відправки в Україну», - наголосили у прес-службі підприємства.
Українці, які не мають офіційної роботи, можуть купувати стаж для отримання високої пенсії в майбутньому. Причому легально – для цього вони мають сплачувати добровільні страхові внески. Розмір внеску можна визначати самостійно, однак для нарахування по...
У лютому курс долара в Україні відчуває на собі вплив двох основних факторів, які підтримують стабільність іноземної валюти. Завдяки цьому офіційний курс американської валюти до гривні продовжує залишатися стабільним, а готівковий долар не надто відріз...