
Ситуація в енергосистемі покращилася завдяки Енергоатому, якому вдалося на два тижні раніше запланованого строку завершити плановий ремонт енергоблока і підключила його до мережі. Про це під час візиту на одну з АЕС повідомив міністр Герман Галущенко, передають Патріоти України.
Це додало в систему 1 ГВт потужності і дозволило значно послабити графіки відключень.
Так, за словами Галущенка, 24 липня пуск блока насправді відчула вся Україна.
– До 16-ї години взагалі не було відключень жодних по Україні. По деяких регіонах до 18-ї, – зазначив міністр.
Він зауважив, що сьогодні ситуація буде ще краще.
– Те, що роблять сьогодні енергетики, – це дійсно героїчна праця. Тому що ж питання не просто – скоротити ремонтну кампанію. А це ще й скоротити у такий спосіб, з дотриманням усіх вимог ядерно-радіаційної безпеки, – наголосив Герман Галущенко.
За його словами, по всій країні триває безпрецедентна ремонтна кампанія. За обсягом робіт вона значно перевищує торішню.
В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...
Російський фондовий ринок пережив наймасштабніше падіння з осені 2022 року. За підсумками торгів індекс Московської біржі впав на 4,2% і опустився до найнижчого рівня з березня 2023 року, що викликало занепокоєння серед інвесторів та аналітиків, переда...