
Ситуація в енергосистемі покращилася завдяки Енергоатому, якому вдалося на два тижні раніше запланованого строку завершити плановий ремонт енергоблока і підключила його до мережі. Про це під час візиту на одну з АЕС повідомив міністр Герман Галущенко, передають Патріоти України.
Це додало в систему 1 ГВт потужності і дозволило значно послабити графіки відключень.
Так, за словами Галущенка, 24 липня пуск блока насправді відчула вся Україна.
– До 16-ї години взагалі не було відключень жодних по Україні. По деяких регіонах до 18-ї, – зазначив міністр.
Він зауважив, що сьогодні ситуація буде ще краще.
– Те, що роблять сьогодні енергетики, – це дійсно героїчна праця. Тому що ж питання не просто – скоротити ремонтну кампанію. А це ще й скоротити у такий спосіб, з дотриманням усіх вимог ядерно-радіаційної безпеки, – наголосив Герман Галущенко.
За його словами, по всій країні триває безпрецедентна ремонтна кампанія. За обсягом робіт вона значно перевищує торішню.
У Європейському парламенті зробили вагомий крок до запуску цифрового євро. Для мільйонів людей це означатиме ще один спосіб швидко розраховуватися онлайн та навіть офлайн, причому без відсотків. Водночас у ЄС запевняють: нова форма грошей не призведе д...
У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...