"Чорта лисого ми дамо це мавпам, не кажучи вже про людей": У США відверто висловилися про російську вакцину проти COVID-19

Росія прагне працювати з американською групою Operation Warp Speed. Це військова організація, створена для пришвидшення доступу до ефективних вакцин і засобів лікування.

Росія запропонувала США прийняти російську вакцину та навіть почати її виробництво на американській території. У відповідь на це Штати пояснили, що "наразі не відкриті" до російських медичних успіхів, передають Патріоти України.

Ставлення США до російської вакцини

Американські чиновники сказали у коментарі CNN, що вважають російську вакцину неготовою. Водночас прессекретарка Білого дому Кейлі МакЕнані зауважила, що Дональд Трамп проінформований про досягнення Росії у галузі боротьби з COVID-19.

"Чорта лисого ми в США дамо це (російську вакцину – ред.) мавпам, не кажучи вже про людей",
– заявив неназваний член уряду США.

Зрештою, США скептично відреагували на інформацію про створення дієвої вакцини проти COVID-19. МакЕнані наголосила, що американські вакцини проходять через "ретельну" перевірку у межах третьої фази клінічних випробувань за найвищими стандартами.

Позиція Росії

Росія прагне працювати з американською групою Operation Warp Speed. Це військова організація, створена для пришвидшення доступу до ефективних вакцин і засобів лікування від COVID-19.

Після того, як Вашингтон відмовився від російської вакцини, російські джерела сказали CNN, що американській стороні все ж "варто серйозно подумати про те, щоб прийняти вакцину" під назвою Sputnik V. Адже вона може врятувати життя американців.

"Якщо наша вакцина виявиться однією з найбільш ефективних, тоді з'являться запитання, чому США не дослідили цю можливість. Чому політики закрили доступ до цієї вакцини", – додав неназваний чиновник Росії.

Гривня тривоги нашої: Фінансисти спрогнозували курс валют на наступний тиждень

неділя, 27 вересень 2020, 11:07

Нацбанк збільшує валютні інтервенції, однак національна валюту все одно не може зупинитись в падінні. Як зазначив аналітик, за минулий тиждень курс долара до гривні незначно виріс на всіх сегментах валютного ринку на 0,4-0,5%. . Так, з п'ятниці по п'...

Зберегти здоров'я та нерви водолазів: У Києві протестували надсучасний підводний дрон (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 0:08

Дрон планують використовувати для допомоги у підводних обстеженнях Дніпра. У Києві протестували в реальних умовах підводний дрон Chasing M2. Цей дрон є одним із найсучасніших і найефективніших пристроїв серед тих, що призначені для роботи під водою. Ві...