"Чорта лисого ми дамо це мавпам, не кажучи вже про людей": У США відверто висловилися про російську вакцину проти COVID-19

Росія прагне працювати з американською групою Operation Warp Speed. Це військова організація, створена для пришвидшення доступу до ефективних вакцин і засобів лікування.

Росія запропонувала США прийняти російську вакцину та навіть почати її виробництво на американській території. У відповідь на це Штати пояснили, що "наразі не відкриті" до російських медичних успіхів, передають Патріоти України.

Ставлення США до російської вакцини

Американські чиновники сказали у коментарі CNN, що вважають російську вакцину неготовою. Водночас прессекретарка Білого дому Кейлі МакЕнані зауважила, що Дональд Трамп проінформований про досягнення Росії у галузі боротьби з COVID-19.

"Чорта лисого ми в США дамо це (російську вакцину – ред.) мавпам, не кажучи вже про людей",
– заявив неназваний член уряду США.

Зрештою, США скептично відреагували на інформацію про створення дієвої вакцини проти COVID-19. МакЕнані наголосила, що американські вакцини проходять через "ретельну" перевірку у межах третьої фази клінічних випробувань за найвищими стандартами.

Позиція Росії

Росія прагне працювати з американською групою Operation Warp Speed. Це військова організація, створена для пришвидшення доступу до ефективних вакцин і засобів лікування від COVID-19.

Після того, як Вашингтон відмовився від російської вакцини, російські джерела сказали CNN, що американській стороні все ж "варто серйозно подумати про те, щоб прийняти вакцину" під назвою Sputnik V. Адже вона може врятувати життя американців.

"Якщо наша вакцина виявиться однією з найбільш ефективних, тоді з'являться запитання, чому США не дослідили цю можливість. Чому політики закрили доступ до цієї вакцини", – додав неназваний чиновник Росії.

"Ждем доллар по 27. Когда будет лучше сбрасывать гривню", - експерт

субота, 15 травень 2021, 10:56

"Национальная валюта в последние три недели уверенно набирает вес. Если еще по состоянию на 25 апреля курс Национального банка Украины составил 28,06 грн за доллар, то 14 мая он укрепился до отметки 27,63. Посмотрим, что влияет на курс доллара", - пише...

Названо ТОП-10 найбільш високооплачуваних професій в Україні - деякі отримують і по 80 тис. грн

субота, 15 травень 2021, 8:10

The Page дізналося, де в Україні платять більше і на яку максимальну зарплату можуть розраховувати претенденти, щоб накопичити власний капітал. Ми склали власний топ-10 найбільш високооплачуваних професій в Україні. . Для початку трохи статистики. З...