
З понеділка, 5 грудня, чотири регіони України повернуться до стабілізаційних графіків відключення електроенергії. Йдеться про Київську, Одеську, Дніпропетровську та Донецьку області. Про це інформує ДТЕК. Зазначається, що ситуація в енергосистемі залишається складною, передають Патріоти України.
"Тому просимо з розумінням ставитися до можливих відхилень, які можуть виникати для балансування енергетичної системи України. Робимо все можливе, щоб їх було якнайменше", – сказано в заяві.
У свою чергу у Херсоні продовжуються роботи з відновлення електропостачання. За словами голови ОВА Ярослава Янушевича, світло є вже у 85% жителів міста. Це понад 113 тисяч абонентів.
"Електроживлення подали в наступні райони міста: центр – 95%; Таврійський і Північний – 89%; Шуменський – 96%; Текстильний – 73%; Житлоселище – 96%; Острів – 89%; ХБК – 71%. Повністю відновлено електропостачання у селищах Камишани, Приозерне та на 70% у Білозерці", – розповів він.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...