
Державний "Ощадбанк" скасував комісії за зняття готівки в банкоматах з карток всіх Банків. Про це повідомила прес-служба банку, зазначивши, що в мережі банкоматів "Ощадбанку" скасовано спеціальні ліміти на зняття готівки для карток інших банків, передають Патріоти України.
"Для тих громадян, хто бажає зняти готівку, є хороша новина: тепер ви можете зробити це в будь-якому банкоматі "Ощадбанку" без комісії. І не важливо - з картки "Ощаду" чи з будь-якої іншої картки. Відтепер у наших банкоматах немає чужих карток", - йдеться у повідомленні.
"У зв'язку з кризовою ситуацією в енергетиці, яка викликала підвищений попит на готівку і тимчасові проблеми з функціонуванням банкоматних мереж на певних територіях, "Ощадбанк" прирівняв ліміти зняття готівки з карт інших банків до відповідних лімітів, які застосовуються до власних карток банку", - сказано в повідомленні.
Відзначається, що цей крок дозволить всім українцям, без поділу на клієнтів "Ощадбанку" та інших банківських установ, знімати готівку в банкоматній мережі банку в обсязі 50 тисяч гривень з однієї картки на добу.
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...
Експорт російської нафти досяг максимальних значень з початку 2026 року, однак фінансові надходження від продажу сировини продовжують знижуватися через падіння світових цін, передають Патріоти України. За даними аналітичних оцінок, за тиждень з 15 по 2...