Чи буде компенсація Україні за війну? У G7 вирішили, що робитимуть із замороженими активами Кремля

Глави міністерств закордонних справ країн G7 домовились тримати заарештовані активи країни-терористки Росії під гарантії виплат Україні за завдані війною збитки. Ці кошти йтимуть як застава. Інформацію про таке рішення опублікувало на офіційному сайті Міністерство закордонних справ Італії. Наразі активи триматимуть в країнах G7, передають Патріоти України.

Це триватиме до тих пір, поки Москва не виплатить компенсацію Києву за завдані війною збитки. Міністри заявили, що Росії доведеться заплатити за шкоду і руйнування, яких вона завдає Україні та її народу.

"Країни-члени G7 триматимуть суверенні активи Росії у своїх юрисдикціях іммобілізованими доти, доки Москва не заплатить Україні за завдані нею збитки. Також члени G7 продовжать вивчати всі можливі шляхи надання допомоги Україні в отриманні компенсації від Росії відповідно до їхніх правових систем та міжнародного права", – йдеться у заяві.

Нагадаємо, до G7 ("Великої сімки") входять такі країни: США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія та Канада. Раніше Робоча група з питань російських еліт, довірених осіб та олігархів (REPO), утворена з ініціативи G7, нарахувала заморожених російських суверенних активів приблизно $280 млрд.

У росіян відберуть долари та євро: ЗМІ розповіли про рішення щодо примусової конвертації валюти за грабіжницьким курсом

неділя, 23 червень 2024, 10:28

Московська біржа, проти якої запровадила санкції США, не зможе повернути росіянам валюту. Євро та долари на рахунках у Національному кліринговому центрі примусово конвертують у російські рублі, передають Патріоти України з посиланням на видання The Mos...

Якщо треба субсидія на літо: У Пенсійному фонді пояснили, чи можна подати заяву зараз

неділя, 23 червень 2024, 9:48

У Пенсійному фонді зазначили, що здебільшого субсидія на наступний період продовжується автоматично. Звертатися за субсидією на наступний період потрібно лише деяким категоріям громадян, передають Патріоти України. Якщо ви або члени вашого домогосподар...