
Глави міністерств закордонних справ країн G7 домовились тримати заарештовані активи країни-терористки Росії під гарантії виплат Україні за завдані війною збитки. Ці кошти йтимуть як застава. Інформацію про таке рішення опублікувало на офіційному сайті Міністерство закордонних справ Італії. Наразі активи триматимуть в країнах G7, передають Патріоти України.
Це триватиме до тих пір, поки Москва не виплатить компенсацію Києву за завдані війною збитки. Міністри заявили, що Росії доведеться заплатити за шкоду і руйнування, яких вона завдає Україні та її народу.
"Країни-члени G7 триматимуть суверенні активи Росії у своїх юрисдикціях іммобілізованими доти, доки Москва не заплатить Україні за завдані нею збитки. Також члени G7 продовжать вивчати всі можливі шляхи надання допомоги Україні в отриманні компенсації від Росії відповідно до їхніх правових систем та міжнародного права", – йдеться у заяві.
Російська авіакомпанія «Азимут» заявила про критичну ситуацію на ринку авіаційного пального та закликала владу терміново втрутитися. Перевізник звернувся до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту з проханням ініціювати звернення до Міністерства...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...