
Глави міністерств закордонних справ країн G7 домовились тримати заарештовані активи країни-терористки Росії під гарантії виплат Україні за завдані війною збитки. Ці кошти йтимуть як застава. Інформацію про таке рішення опублікувало на офіційному сайті Міністерство закордонних справ Італії. Наразі активи триматимуть в країнах G7, передають Патріоти України.
Це триватиме до тих пір, поки Москва не виплатить компенсацію Києву за завдані війною збитки. Міністри заявили, що Росії доведеться заплатити за шкоду і руйнування, яких вона завдає Україні та її народу.
"Країни-члени G7 триматимуть суверенні активи Росії у своїх юрисдикціях іммобілізованими доти, доки Москва не заплатить Україні за завдані нею збитки. Також члени G7 продовжать вивчати всі можливі шляхи надання допомоги Україні в отриманні компенсації від Росії відповідно до їхніх правових систем та міжнародного права", – йдеться у заяві.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...