Чи буде підвищення ціни на газ та комуналку: Кабмін ухвалив важливе для багатьох українців рішення

Кабінет Міністрів ухвалив рішення залишити ціни на газ для населення, які раніше були зафіксовані до кінця квітня, без змін. Про це на засіданні уряду сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України.

«Сьогодні ухвалюємо рішення про те, що ціни на газ для людей залишаються без змін. Жодного підвищення. 8 грн. за куб, як і було. Також пільгова ціна діятиме для підприємств, які виконують життєво важливі функції для забезпечення обороноздатності держави», — сказав Шмигаль.

Він зазначив, що окремим рішенням уряд рекомендує місцевим органам влади та комунальним підприємствам на час дії військового та надзвичайного стану в Україні не підвищувати тарифи на комунальні послуги. Тарифи для людей не повинні зростати.

«Але ми також закликаємо українців продовжувати платити за комунальні послуги, щоб підприємства мали можливість здійснювати ремонти та платити заробітні плати працівникам», — зазначив Шмигаль.

Утримати курс гривні: НБУ за місяць продав рекордний обсяг. Негативне сальдо досягло історичного максимуму

п’ятниця, 1 липень 2022, 12:33

Якщо б не фінансова підтримка союзників, курс нацвалюти давно обновив би своє дно. Національний банк за червень купив на міжбанку 31 млн доларів і продав 3 987,3 млн доларів, повідомляється на сайті регулятора в п'ятницю, 1 липня. Негативне сальдо дося...

Головні зміни в Україні з 1 липня 2022: Що треба знати про пенсії, соцвиплати, допомога на дитину і комуналка

п’ятниця, 1 липень 2022, 8:56

Влада країни стверджує, що в липні 2022 року зміниться прожитковий мінімум, підвищаться пенсії і з'являться нові механізми соціальних виплат, передають Патріоти України. З 1 липня українські пенсіонери отримуватимуть на 93 гривні більше, ніж у попередн...