
Міністерство енергетики повідомило, що у неділю, 16 червня, по всій території України не застосовуватимуть графіки відключень світла. Про це пише пресслужба міністерства, передають Патріоти України.
"Сьогодні з огляду на зниження споживання електроенергії у вихідний день застосування графіків погодинних відключень наразі не прогнозується", - йдеться у повідомленні.
Про можливі зміни ситуації в енергосистемі обіцяють повідомити додатково. У Міенерго також додали, що через негоду в Україні знеструмлено 21 населений пункт, зокрема у Київській області – 13, Черкаській – 7, Чернігівській – 1. Обмежень споживачів не прогнозується На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 33 400 МВт*год. Експорт не передбачається.
Ціни на сиру нафту знизилися більш ніж на 3%, що посилило тижневі втрати. Зниження відбулося на тлі того, що нафтові танкери продовжили рух через Ормузьку протоку, зменшуючи занепокоєння щодо постачання, передають Патріоти України з посиланням на Reute...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...