Чи не тому раптом зник Шойгу? Українська армія знищила російської військової техніки на мільярди доларів, - Forbes

За місяць розв'язаної Росією війни українська армія знищила 3943 одиниці ворожої техніки. Її загальна вартість оцінюється у понад 7,9 млрд доларів.Про це повідомляє Forbes, передають Патріоти України.

Зокрема, йдеться про:

  • 108 літаків на 2,7 млрд доларів;
  • 530 танків на 2,1 млрд доларів;
  • 124 гелікоптери на 1,3 млрд доларів;
  • 1597 бойових броньованих машинах на 954 млн доларів.

Водночас наголошується: розрахунки є приблизними. "Вартість одиниці російської техніки бралася з відкритих джерел. Наприклад, ціна танка в розрахунках – 4 млн доларів, за такою ціною РФ постачала їх до Алжиру в 2006 році", – пояснили аналітики.Крім того, до підрахунку російських втрат не було включено вартість випущених по Україні ракет. Утім, аналітики зазначили, що станом на 12 березня, "запуск лише балістичних ракет "Іскандер" та крилатих ракет "Калібр" коштували Росії загалом близько 3 млрд доларів".

Водночас, за прогнозами аналітиків, можливе нафтове ембарго з боку ЄС завдасть російській економіці серйозного удару. Зокрема, очікується, що через це:

  • інфляція збільшиться до 30%;
  • курс долара злетить у кілька разів;
  • компанії почнуть банкрутувати.

Нові виплати від держави: Ось кому нарахують 1000 грн і як отримати

четвер, 25 червень 2026, 19:24

Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...

Українське зерно могло стати платою за "Шахеди" для Росії: Спливли подробиці поставок до Ірану

четвер, 25 червень 2026, 19:10

Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...